Наталя Отзыв написан 7 апреля, 2026 год4 просмотра
Зробила замовлення, оплатила, обіцяли відправити за тиждень. Щоб ви зрозуміли, вже місяць пройшов а в підтримці "годують" обіцянками і брехнею кожен раз. Коли то скінчиться не знаю... Гроші ще не повернули. Будьте обережні. Більше до них ніколи не звернуся.
Остерігайтеся - Отзывы о Плантация Растений "Vovk"
Більше до них ніколи не звернуся.
отзыв
Комментарии к отзыву