Хочу висловити свою глибоку вдячність і залишити позитивний відгук про лікування в Національному інституті раку. Це хірурги -онкологи від Бога, які віддані своїй справі на всі 100%. Вони провели моїй мамі нескладну операцію та прикладають всі зусилля для скорішої її реабілітації .
Костриба О І Не вміє взагалі оперувати! Його максимум повидаляти груди цілком! Він не вміє робити органозберігаючі операції, бо не може знайти пухлини! Залишить вам пухлину, видалить щось поруч! Аби зарахували, що , щось там оперував! Дуже халатний! На пацієнток пофіг! Головне гонорар!
Костриба О. І. Абсолютно непрофесійний хірург і аморальний тип! Дуже страшно, що він вам наріже поки ви під наркозом! Каже: Груди це, як паралон! Думаєте, там легко, щось шукать? Його слова. Навіщо ти обираєш таку професію, якщо ти не здатний! Абсолютно не етичний! Як можна сказати: Вам, що «жалко» ще раз спробувати знайти і відрізати повторно ще сектор!((( У вас... Читати відгук Костриба О. І. Абсолютно непрофесійний хірург і аморальний тип! Дуже страшно, що він вам наріже поки ви під наркозом! Каже: Груди це, як паралон! Думаєте, там легко, щось шукать? Його слова. Навіщо ти обираєш таку професію, якщо ти не здатний! Абсолютно не етичний! Як можна сказати: Вам, що «жалко» ще раз спробувати знайти і відрізати повторно ще сектор!((( У вас і так багато грудей!(( Фее! (( 1 таке терпіти за великі гроші! Совок головного мозку! Як можна порівнювати оцю медицину з західноєвропейською?(( Де високі стандарти, а не кожен оперує, коли хоче просто заробити грошей!(( Коли мої західні лікарі дізналися, що це зробив хірург з 25 річним досвідом, вони хапалися за голову! Що їх би вже позбавили ліцензії! Сподіваюся, що вони мені ідеально виправлять, те, що накоїв цей « чудо-хірург» Я просила зробити під місцевою анестезією, поверхневе утворення 6мм від шкіри прибрати дуже легко, але він відмовився! Також питання, чому? (( Може це і не він, а інтерни так тренуються! Так, що бережіть своє здоровʼя від таких « Лікарів»!
ЛЮДИ, підкажіть, будь ласка, де в Києві можна поставити систему «порт» день у день за адекватну ціну. Ми не з Києва й уже просто на межі… В Інституті раку на паперах є безкоштовні порти. А на практиці — 3 кола пекла: огляди, консультації, комісії, очікування, знову очікування… І все це — з обов’язковими приїздами до Києва. Квитки від 500 грн, одна... Читати відгук ЛЮДИ, підкажіть, будь ласка, де в Києві можна поставити систему «порт» день у день за адекватну ціну. Ми не з Києва й уже просто на межі… В Інституті раку на паперах є безкоштовні порти. А на практиці — 3 кола пекла: огляди, консультації, комісії, очікування, знову очікування… І все це — з обов’язковими приїздами до Києва. Квитки від 500 грн, одна поїздка з супроводжуючим— мінімум 2000 грн, плюс час, сили, нерви. І це все на фоні ОНКОЛОГІЇ, коли кожен день має значення! Пройшли всі ці «кола аду» — і що в результаті? Відповідь - Чекайте місяць. МІСЯЦЬ! А лікування почекати не хоче. Рак не бере паузу. Довелося погоджуватися на хімію “у вену”, розуміючи всі ризики — «спалені» вени, яких і так майже не залишилося. Просто тому, що немає іншого виходу. І тут починається найцікавіше. Уже в палаті дізнаємося від сусідки, що порт можна поставити набагато швидше, але… за 15 000 грн. Гроші, за її словами, бере лікарка, яка саме цим і займається. То як це працює? Безкоштовно — місяць очікування. За гроші — швидко і без проблем? Це що, штучний дефіцит? Це «випадковість»? Чи хтось дуже добре заробляє на людях, яким і так страшно, боляче і важко? І головне питання: Куди дивиться керівництво? Воно не в курсі? Чи, може, “в темі”? І що з цим робити звичайній родині, яка просто хоче вчасно лікувати близьку людину? Куди звертатися — в МОЗ, СБУ, писати публічно, кричати на весь інтернет? Бо мовчати вже просто неможливо - це не сервіс, це не медицина! Це виживання для одних і заробляння - для інших!
Лікування в Національному Інституті Рака пройшло на високому професійному рівні. Медичний персонал проявив велику увагу до моїх питань та проблем, завжди були чуйними і терплячими. Умови перебування в клініці допомогли знизити стрес під час лікування. Загалом, результати лікування мене задовольнили.
Коли стикаєшся з таким діагнозом, страх за життя близької людини паралізує тіло, а мозок продовжує боротися...в моєму випадку з медичною системою, безсиллям і людьми. Пошук порятунку в соцмережах привів мене до лікаря Пепеніна М.О з інституту раку. Який не проігнорував моє повідомлення під відео oncoclinic.ua. Переписка з лікарем: виписки, заключення, нові діагностики...в нас з'явилась надія! Дякую, Микита Олексійовичу... Читати відгук Коли стикаєшся з таким діагнозом, страх за життя близької людини паралізує тіло, а мозок продовжує боротися...в моєму випадку з медичною системою, безсиллям і людьми. Пошук порятунку в соцмережах привів мене до лікаря Пепеніна М.О з інституту раку. Який не проігнорував моє повідомлення під відео oncoclinic.ua. Переписка з лікарем: виписки, заключення, нові діагностики...в нас з'явилась надія! Дякую, Микита Олексійовичу за професіоналізм, уважність до деталей, чіткі пояснення, людяність і підтримку!
Висловлюємо щиру подяку пану Олександру за відданість своїй справі, професіоналізм та людяність. Олександр Олександрович майстерно провів надскладну операцію на підшлунковій залозі нашій мамі. Ситуація була непростою, адже на момент операції жінці виповнилося 75 років. Попри такий поважний вік та всі ризики, результат перевершив наші сподівання. Завдяки золотим рукам хірурга та його вмінню врахувати всі вікові особливості організму, операція пройшла... Читати відгук Висловлюємо щиру подяку пану Олександру за відданість своїй справі, професіоналізм та людяність. Олександр Олександрович майстерно провів надскладну операцію на підшлунковій залозі нашій мамі. Ситуація була непростою, адже на момент операції жінці виповнилося 75 років. Попри такий поважний вік та всі ризики, результат перевершив наші сподівання. Завдяки золотим рукам хірурга та його вмінню врахувати всі вікові особливості організму, операція пройшла успішно, а період відновлення був стабільним. Окремо хочеться відзначити витримку та спокій лікаря, які вселяють віру в одужання. Він відповідально ставиться до пацієнтів у післяопераційний час, перебуваючи постійно на звʼязку. Відчувається щира ініціативність у підтримці після проведеної процедури, що підтверджує виконання роботи «на результат». Олександр Олександрович це людина яка поєднання у своїй роботі високу хірургічну майстерність та справжню турботу про пацієнта. Низький уклін Вам за подарований шанс на життя та здоров’я нашої мами! Рекомендуємо Олександра Олександровича Квасівку як фахівця найвищого рівня.
Обращалась в этот институт ,привозила из Польши сестричку с раком поджелудочной железы 4 ст.На приеме врач неожиданно для меня стала повышенным голосом выступать на меня и дочь сестры,что больную нужно кормить,чего вы её не кормите и толком больше ничего,никакого обследования,ни лечения...,никакой помощи, никакого толком направления.Сестричка была в инвалидной коляске .Я была в шоке от такого внимания.Ну бл@ь, хотите денег,ну прямо... Читати відгук Обращалась в этот институт ,привозила из Польши сестричку с раком поджелудочной железы 4 ст.На приеме врач неожиданно для меня стала повышенным голосом выступать на меня и дочь сестры,что больную нужно кормить,чего вы её не кормите и толком больше ничего,никакого обследования,ни лечения...,никакой помощи, никакого толком направления.Сестричка была в инвалидной коляске .Я была в шоке от такого внимания.Ну бл@ь, хотите денег,ну прямо говорите,а не трепите нервы...Это не врачи ,а рвачи.А сестрёночку, моё золотце, моё солнышко,эти бездари,не спасли,гореть им в аду.
Недоліки:
Одни минусы увидела.Это не врачи,это врачи,у которых только деньги перед глазами,а не спасение человека.
Тепер можна поспівчувати , бізнес на фіброаденомах в НІР незабаром закінчиться! Вже в Запоріжжі є апарат ВАБ, скоро буде і в Києві в СМЦ! Сучасне видалення доброякісних утворень за 20 хвилин під місцевою анестезією і ви вільні. Видалення і гістологія одразу! Так, що дорогі жінки, забудьте про ці стародавні і агресивні операції в НІР! Там не йдуть в ногу з... Читати відгук Тепер можна поспівчувати , бізнес на фіброаденомах в НІР незабаром закінчиться! Вже в Запоріжжі є апарат ВАБ, скоро буде і в Києві в СМЦ! Сучасне видалення доброякісних утворень за 20 хвилин під місцевою анестезією і ви вільні. Видалення і гістологія одразу! Так, що дорогі жінки, забудьте про ці стародавні і агресивні операції в НІР! Там не йдуть в ногу з часом!
Наробить вам проблем, поріже груди і скаже, це не Я! Нездатний мислити клінічно, лікує і ріже просто по УЗД, не збирає анамнез, одна мрія затягти вас на операційний стіл і отримати $ Коли пацієнти знають набагато більше ніж такі Специ, то це дуже сумно! 🫤 Коли перша операція була невдала цей чудо- хірург мені хотів одразу робити 2 операцію,... Читати відгук Наробить вам проблем, поріже груди і скаже, це не Я! Нездатний мислити клінічно, лікує і ріже просто по УЗД, не збирає анамнез, одна мрія затягти вас на операційний стіл і отримати $ Коли пацієнти знають набагато більше ніж такі Специ, то це дуже сумно! 🫤 Коли перша операція була невдала цей чудо- хірург мені хотів одразу робити 2 операцію, далі шукати Фіброаденому, якої не було, він навіть перед 2 операцію не запропонував переробити Core- біопсію, яка і так була річної давнини, я сама її переробила в незалежній лабораторіі і отримала не пухлину, а доброякісну гормонозалежну гіперплазію! Про, яку Мамолог Костриба ніколи не чув! Це означає, що лікар не брав до рук сучасну медичну літературу багато років!((( Слава Богу, що я відмовилася від повторної операції, бо цей « Лікар» мені б половину грудей вирізав! Як моєму чоловіку його могли порадити? Таке враження, що спеціально! 😓 Він думає, що він зараз бреше і все в нього буде Супер, але Бумеранг існує! Лікар повинен допомагати, а цей тільки гробить пацієнтів! Багато незалежних мамологів і укр і західних мені сказали, що так оперувати в сучасній хірургії це повний Крінж! Це по перше, а по друге- навіщо оперувати доброякісні стани, які взагалі не є небезпечними! Але хірург Костриба буде плести Х…, як це небезпечно і перейде в Рак! Цікаво, а , якщо безкоштовно просити про операцію, то також Небезпечно? Чи тоді: Йдіть подалі? Я безкоштовно не працюю, як сказав своїй пацієнтці з рецидивом! Так, що у нього свій фронт, розводити жінок на безглузді операції і нагребти грошей за війну, поки найкращі захищають країну! Ще саме у нього у всіх нескінченні сероми місяцями, навіть від простих операцій без втручання у лімфовузли. А, це є ускладнення!
Костриба лікар це аферист з руками крюками , не вміє видаляти те що треба,і невірно ставить діагнози.Дурачок якийсь а не лікар,маніяк просто любить різати ради різання мясник просто.
Дякую Смоланка Івану Івановичу( зав.від) Чапик Іванна Іванівна ( хірург- онколог) . За професіоналізм і людяність у відношенні до пацієнта. Дякую Іванні Іванівні за те що вона приділяла свій час для консультацій онлайн. Бо не завжди є можливість приїхати до Києва.
Переваги:
Швидка та якісна діагностика.
Підтримка всього медичного персоналу на всіх етапах лікування та реабілітації.
Дуже чуйні і професійні лікарі, зверталась, нажаль не вперше, швидко провели діагностику, посприяли по інших питаннях! Швидко провели операцію, все показали, розказали, збирали по мені консиліум, просто підтримували і переймалися! По більше б таких лікарів! В палаті чистота, мед.сестри привітні, всі допомогали, бо приїхали на операцію одна, без родичів. Окремо дякую за професійність і людяність Олені Михайлівни Мартинюк, яка почекала... Читати відгук Дуже чуйні і професійні лікарі, зверталась, нажаль не вперше, швидко провели діагностику, посприяли по інших питаннях! Швидко провели операцію, все показали, розказали, збирали по мені консиліум, просто підтримували і переймалися! По більше б таких лікарів! В палаті чистота, мед.сестри привітні, всі допомогали, бо приїхали на операцію одна, без родичів. Окремо дякую за професійність і людяність Олені Михайлівни Мартинюк, яка почекала поки пройде моя істеріка і скоординувала по подальших діях))) всі класні, професійні і чуйні)))
Я Гашимова Айнура .Хочу щиро висловити подяку Центру грудної молочної залози та пластичної хірургії, а особливо чудовим хірургам-онкологам Смоланці Івану Івановичу молодшому та Чапик Іванні Іванівні. Завдяки їхньому професіоналізму та неймовірній турботі мені вдалося пройти через складний період і зберегти своє життя. Кожен крок від консультацій до процедур був продуманий і виконаний з увагою до деталей. Від усього серця дякую... Читати відгук Я Гашимова Айнура .Хочу щиро висловити подяку Центру грудної молочної залози та пластичної хірургії, а особливо чудовим хірургам-онкологам Смоланці Івану Івановичу молодшому та Чапик Іванні Іванівні. Завдяки їхньому професіоналізму та неймовірній турботі мені вдалося пройти через складний період і зберегти своє життя. Кожен крок від консультацій до процедур був продуманий і виконаний з увагою до деталей. Від усього серця дякую за вашу роботу та за те, що робите цей світ кращим!
Я Гашимова Айнура .Хочу щиро подякувати лікарю та всій команді за професіоналізм, уважність і людяність. З першої консультації я відчула підтримку та спокій. Лікар усе детально пояснює, відповідає на всі запитання та підбирає лікування індивідуально. Дуже цінно, що тут не просто виконують свою роботу, а справді піклуються про пацієнта. Результатом лікування я задоволена. Якщо шукаєте компетентного та уважного лікаря —... Читати відгук Я Гашимова Айнура .Хочу щиро подякувати лікарю та всій команді за професіоналізм, уважність і людяність. З першої консультації я відчула підтримку та спокій. Лікар усе детально пояснює, відповідає на всі запитання та підбирає лікування індивідуально. Дуже цінно, що тут не просто виконують свою роботу, а справді піклуються про пацієнта. Результатом лікування я задоволена. Якщо шукаєте компетентного та уважного лікаря — щиро рекомендую.
Смоланка Іван Іванович, керівник Центру грудної залози і пластичної хірургії, і Чапик Іванна Іванівна, хірург-онколог Центру - це приклад високого лікарського професіоналізму та людяності!!!03.03.2026 року мені було зроблено онкопластичну резекцію молочних залоз,все пройшло чудово.Мені було дуже страшно і лячно,але після спілкування з цими чудовими людьми я зрозуміла боятися не варто.Ці лікарі - майстри своєї справи!Професіонали! Такими мають бути лікарі!Я вдячна... Читати відгук Смоланка Іван Іванович, керівник Центру грудної залози і пластичної хірургії, і Чапик Іванна Іванівна, хірург-онколог Центру - це приклад високого лікарського професіоналізму та людяності!!!03.03.2026 року мені було зроблено онкопластичну резекцію молочних залоз,все пройшло чудово.Мені було дуже страшно і лячно,але після спілкування з цими чудовими людьми я зрозуміла боятися не варто.Ці лікарі - майстри своєї справи!Професіонали! Такими мають бути лікарі!Я вдячна що моїм лікуванням займаються саме вони.ВЕЛИКА ЇМ ПОДЯКА!!!!!! Дякую усьому колективу Центру, професійному та доброзичливому! ДЯКУЮ!!!
Я Сачко Тетяна була прооперована 04 лютого 2026 року хірургом-онкологом Чапик Іванною Іванівною .Карцинома молочної залози. Прведено онкопластичну резекцію молочної залози. Операція пройшла вдало. 6 днів перебування в стаціонарі .Догляд чудовий.Персонал дрброзичливий та милосердний.Щиро дякую за професіоналізм! Окремо хочу подякувати лікарю-онкологу Бондаренко Катерині Вадимівні. Вона проявила високий професіоналізм та чуйність і милосердя. Усьму колективу відділення молочної залози... Читати відгук Я Сачко Тетяна була прооперована 04 лютого 2026 року хірургом-онкологом Чапик Іванною Іванівною .Карцинома молочної залози. Прведено онкопластичну резекцію молочної залози. Операція пройшла вдало. 6 днів перебування в стаціонарі .Догляд чудовий.Персонал дрброзичливий та милосердний.Щиро дякую за професіоналізм! Окремо хочу подякувати лікарю-онкологу Бондаренко Катерині Вадимівні. Вона проявила високий професіоналізм та чуйність і милосердя. Усьму колективу відділення молочної залози висловлюю щиру подяку за їх турботу.
Переваги:
Сучасний ремонт відділення, хороший догляд та супровід після операці
Чітко розписано та докладно розказано за подальше лікування.
Доброго дня. Хочу поділитись із спільнотою своєю нетиповою історією лікування у лікаря Добржанського О.Ю. та його невеликої команди у складі лікаря Турчака Валерія Олександровича та інтерна Худимцева Артура Миколайовича. До Національного Інституту Раку мене привела біда з попереднім діагнозом - рак шлунку четвертої стадії з метастазами у черевну порожнину. А це означало, що мій рак - не операбельний. Сказати, що... Читати відгук Доброго дня. Хочу поділитись із спільнотою своєю нетиповою історією лікування у лікаря Добржанського О.Ю. та його невеликої команди у складі лікаря Турчака Валерія Олександровича та інтерна Худимцева Артура Миколайовича. До Національного Інституту Раку мене привела біда з попереднім діагнозом - рак шлунку четвертої стадії з метастазами у черевну порожнину. А це означало, що мій рак - не операбельний. Сказати, що я та моя родина були у розпачі - не сказати нічого. Але завідувач відділенням Кондрацький Юрій Миколайович та команда Добржанського О.Ю. , не зважаючи на мій страшний попередній діагноз, з максимальною увагою та професіоналізмом віднеслись до мого випадку. Мені було проведено чисельні різноманітні обстеження, відбулись численні онкологічні консіліуми, консультації із фахівцями суміжних відділень. В решті решт, попередній діагноз не підтвердився (50/50), і лікарі наважились ризикнути на операцію. До речі, попередній діагноз мені був поставлений відомим хірургом-онкологом з науковим ступенем, який додатково ще викладає в медичному університеті. Дякуючи Богу та золотим рукам лікарів Кондрацького Ю.М, Добржанського О.Ю., Турчака В.О. та інтерна Худимцева А.М., операція пройшла успішно. Більш того, навіть вдалось зберегти 2/3 шлунку. Але ж неочікувано для всіх почались післяопераційні ускладнення, які виникли як наслідок з проблемами кишківника, які я мав ще до операції. І почався довгий шлях лікування цих ускладнень. Це було справжнє випробування мене, як пацієнта, та лікарів на їхню досвідченість, мудрість та професіоналізм. Не зважаючи на день тижня - робочій чи вихідний, лікарі з самого ранку та до пізнього вечора клопотали біля мене. Коли усі разом, коли по черзі. Я безмежно вдячний Долі, що саме ці лікарі опікувались мною та врешті решт поставили на ноги. Безумовно, процес реабілітації ще триває та буде тривати певний час, але найстрашніше вже позаду. Хочу від усієї душі, від усього серця подякувати лікарям Кондрацькому Ю.М., Добржанському О.Ю., Турчаку В.О., інтерну Худимцеву А.М. за їх людяність, високий професіоналізм та бажання допомагати людям. Дуже хотілось, щоб Держава та керівництво НІР зберегли цей золотий фонд української медицини, знайшли можливість встановити для них адекватну, справедливу зарплату, яка відповідатиме тим зусиллям, які ці лікарі прикладають в виконанні свого професійного медичного покликання. Дуже хотілось би, щоби керівництво НІР все ж таки наважилось надати можливість своїм провідним фахівцям проходити стажування у провідних клініках Європи та світу, отримувати найсучасніший світовий досвід у питаннях лікуванні раку, та ділитись своїм вже доволі багатим досвідом. Ще раз хочу подякувати лікарям, які подарували мені можливість насолоджуватись та радіти кожним днем життя.
Хочу висловити слова вдячності лікарю хірургу-онкологу Махмудову Дмитру Ельдаровичу за чуйність, людяність та професіоналізм. Ваша консультація( за яку лікар відмовився від оплати) дуже допомогла в роз'ясненні багатьох питань, та надала схему для подальшого лікування. Бажаємо вам Здоров'я та багато сил для допомоги онкохворих.
Мене звати Олександр Тупота. 2 березня 2026 року я був госпіталізований до Інституту раку. Моє лікування та операцію проводив лікар Паренюк Руслан Юрійович. 4 березня 2026 року операція пройшла успішно, а 11 березня 2026 року мене вже виписали додому. Хочу від щирого серця подякувати Руслану Юрійовичу за його високий професіоналізм, відповідальність, чесність і людяність. Це лікар, якому можна повністю довіряти.... Читати відгук Мене звати Олександр Тупота. 2 березня 2026 року я був госпіталізований до Інституту раку. Моє лікування та операцію проводив лікар Паренюк Руслан Юрійович. 4 березня 2026 року операція пройшла успішно, а 11 березня 2026 року мене вже виписали додому. Хочу від щирого серця подякувати Руслану Юрійовичу за його високий професіоналізм, відповідальність, чесність і людяність. Це лікар, якому можна повністю довіряти. Він уважний до пацієнтів, усе детально пояснює і підтримує морально у складний момент. Завдяки його майстерності операція пройшла добре, і я щиро вдячний за врятоване здоров’я. Також хочу висловити щиру подяку всьому медичному персоналу відділення. Медсестри та санітари дуже уважні, добрі й турботливі люди, які завжди готові допомогти та підтримати. Окрема подяка завідувачу відділення — за гарну організацію роботи, порядок і професійну команду лікарів та медперсоналу. Відчувається, що у відділенні працюють справжні фахівці своєї справи та просто хороші люди. Щиро дякую всьому колективу за турботу, підтримку та професійну допомогу. Бажаю всім міцного здоров’я, сил і вдячних пацієнтів!
Переваги:
Високий професіоналізм лікаря Руслана Юрійовича.
Успішно проведена операція.
Дуже уважне та людяне ставлення до пацієнтів.
Лікар усе зрозуміло пояснює та підтримує морально.
Чудовий медичний персонал — добрі, турботливі медсестри.
Гарна організація роботи у відділенні, професійний завідувач.
Чистота і порядок у палатах.
Швидке та якісне лікування.
Державний інститут, де лікування, операції та перебування в палаті безкоштовні.
Відчувається, що працює сильна команда фахівців, яким можна довіряти.
2 неделе тому выдали бесплатный порт, чему изначально очень обрадовались — для пациента, который вынужден экономить на лекарствах, такая поддержка действительно имеет значение. Однако, к сожалению, всё прошло не так, как ожидалось. Установка порта заняла много времени. Процедуру проводили, сложилось впечатление, практиканты - девушка и парень, так как профессионализмом и не пахло. Хотя изначально были записаны у другому врачу,... Читати відгук 2 неделе тому выдали бесплатный порт, чему изначально очень обрадовались — для пациента, который вынужден экономить на лекарствах, такая поддержка действительно имеет значение. Однако, к сожалению, всё прошло не так, как ожидалось. Установка порта заняла много времени. Процедуру проводили, сложилось впечатление, практиканты - девушка и парень, так как профессионализмом и не пахло. Хотя изначально были записаны у другому врачу, но что-то пошло не так, и отправили к этим, а выбирать, к сожалению, не приходиться, Прошло достаточно времени, но воспаление вокруг порта так и не прошло. Примочки и мази не помогали. Сказали, скорее всего, порт придётся удалять. Самое неприятное — непонятно, куда ставить новый порт, ведь на это место уже нельзя: рана, воспаление, вен мало, и хотелось бы их беречь. Очень тяжело осознавать, что такая важная процедура выполнена неудачно. Сложилось ощущение недостаточной компетентности при установке. Возникает вопрос: зачем выдавать государственные бесплатные порты, если их фактически используют для приобретенмя опыта начинающих специалистов? Пациентам от этого точно не легче, тем более учитывая анализы, нагрузку на организм и то, как теперь будет заживать повреждённая область. КРОМЕ ТОГО сказали, что теперь порт не бесплатный, если устанавливать новый! А еще очередь на процедуру - ждать придется больше недели! Полное разочарование.
Читаю відгуки і дивуюсь тим поодиноким випадкам з ознаками отрути та блювотіння. Як же ж було довести лікаря, щоб такі відгуки написати. Звертався до нього неодноразово. Професійний підхід, врятував сина від хімії, скликав 2 консиліуми. І гроші не брав. Таких би лікарів нам побільше, особливо в такій галузі як онкологія. Здоров'я йому!
Дуже дякую лікарям Кондрацькому Юрію Миколайовичу, Колеснику Андрію Володимировичу та Коваль Наталії Олександрівні вони врятували мого дідуся. Дуже швидко обстежили, провели хіміотерапію , потім знову обстежили і зробили операцію , з подальшим контролем через 6 місяців. Все пройшло чудово . Анестезіологами на операціях були Пікульский Володимир Володимирович(на діагностиці) Перконос Андрій Петрович (на операції) Завдяки їм все пройшло чудово. У відділеннях... Читати відгук Дуже дякую лікарям Кондрацькому Юрію Миколайовичу, Колеснику Андрію Володимировичу та Коваль Наталії Олександрівні вони врятували мого дідуся. Дуже швидко обстежили, провели хіміотерапію , потім знову обстежили і зробили операцію , з подальшим контролем через 6 місяців. Все пройшло чудово . Анестезіологами на операціях були Пікульский Володимир Володимирович(на діагностиці) Перконос Андрій Петрович (на операції) Завдяки їм все пройшло чудово. У відділеннях комфортні палати з телевізором та кондиціонером (двух місні) на дві палати є окремий душ та туалет (дуже сучасні та чисті ) та холодильник . Лікуючий лікар Коваль Наталія Олександрівна завжди привітно все пояснювала та направляла на обстеження до спеціалістів , на аналізи та Кт. Залишилось дуже гарне враження про цих лікарів та відділення з молодшим та середнім персоналом (абсолютно всі були привітні ) я думав таке буває лише у приватних клініках. Тому я дуже вдячний за врятоване життя дідуся. Дякую відділенню пухлин Стравоходу та Шлунку Національного інституту раку !!!
Переваги:
Плюси описав вище.
Ми потрапили до професіоналів , які кожен день рятують людей.
Вчора була процедура встановлення порту для проведення хіміотерапії, і це справжній кошмар. Обіцяли, що все пройде за 30 хвилин, натомість 2 години катувань. Лікарка-початківець просто «довбалася» (іншого слова не підібрати!) у рані, ніби вперше це робила. Як можна допускати таких «фахівців» до пацієнтів у закладі такого рівня?! Шов виглядає просто жахливо, рана велика. Тепер страшно навіть уявити, як буде заживати... Читати відгук Вчора була процедура встановлення порту для проведення хіміотерапії, і це справжній кошмар. Обіцяли, що все пройде за 30 хвилин, натомість 2 години катувань. Лікарка-початківець просто «довбалася» (іншого слова не підібрати!) у рані, ніби вперше це робила. Як можна допускати таких «фахівців» до пацієнтів у закладі такого рівня?! Шов виглядає просто жахливо, рана велика. Тепер страшно навіть уявити, як буде заживати і чи не занесли туди інфекцію під час таких тривалих «розкопок». Це просто знущання з хворих людей, у яких і так сил немає! Хіба це рівень профільного інституту?
Виставлю саме для цього Афериста! Я хірург-мамолог і скажу дуже непопулярну думку, через що мене ненавидять колеги, бо псую «всю малину»: Більшість патологій молочної залози не потребують хірургічного лікування. Виключення - рак, філоїд, хвороба Мінца. А, Костриба взагалі не здатний сказати, що вам операція не потрібна, бо це його гроші!... Читати відгук Виставлю саме для цього Афериста! Я хірург-мамолог і скажу дуже непопулярну думку, через що мене ненавидять колеги, бо псую «всю малину»: Більшість патологій молочної залози не потребують хірургічного лікування. Виключення - рак, філоїд, хвороба Мінца. А, Костриба взагалі не здатний сказати, що вам операція не потрібна, бо це його гроші! Як страшно, коли такі нечесні виродки в медицині! Він часто питає у дівчат перед операцією, чи є у вас така сума, якщо немає, то Гудбай, а мене чомусь не запитав, вирішив сам, що є!(( Вперше таке чую, щоб лікар безсоромно казав: Несіть ще! Короче цей аферист навʼязує море непотрібних операцій молодим дівчатам, яким потім ще годувати пошматованими грудьми, але йому По… , головне урвати бакси! Дуже страшно , коли тебе консультують тільки на свою користь! Цей недолікар ще вчить інтернів брехати, як і сам! Так само безсоромно потім його дружбан інтерн набрехав про операцію! З таким вчителем, потім молоде покоління недолугих лікарів! Оминайте цього Афериста і Невігласа! Бо таке Комбо 2 в 1 дуже Страшно!
Найкращий хірург! Професіонал з великої букви. Усе чітко по справі, без зайвих слів. Дуже тактовний та компетентний. Рекомендую як висококласного спеціаліста!
Я вірю що мені більше не доведеться знову зіштовхнутися з кошмаром лікування онкології, але напевно скажу, що ніколи не звернусь у це місце та всіх застерігатиму, бо компетенція тут висмоктана з пальцю я вже мовчу за відношення лікарів до пацієнтів та загальну обстановку. Я зіштовхнулась під час війни з новоутворенням в молочній залозі, мене лікар авжеж направив до Києва... але,... Читати відгук Я вірю що мені більше не доведеться знову зіштовхнутися з кошмаром лікування онкології, але напевно скажу, що ніколи не звернусь у це місце та всіх застерігатиму, бо компетенція тут висмоктана з пальцю я вже мовчу за відношення лікарів до пацієнтів та загальну обстановку. Я зіштовхнулась під час війни з новоутворенням в молочній залозі, мене лікар авжеж направив до Києва... але, але. Тут мені такого наговорили та навстановлювали, що вся родина була в шоці, я виплакала всі сльози. Перш за все мені встановили більшу за реальну стадію хвороби, були огріхи значні в гістології, як результат повний абсурд з планом лікування. Все це я вже з жахом розумію сьогодні, ала я дякую Богові та батькам, за те що вони наполягли на консультаціях з іншими лікарями в Україні та за кордоном. Так трапилось що дуже швидку відповідь мені надали з Туреччини, куди у своєму стані на той час я зовсім не збиралась. Але батьки наполягли та я все ж поїхала до Стамбулу у супроводі мами. Там мені дуже швидко встановили вже актуальний діагноз, перепровірили матеріал з біопсії, який я привезла, зробили ще ряд тестів, зробили ПЕТ - якись тест на метастази, який чомусь в Києві навіть не запропонували. Мені провели дуже маленьке втручання та назначили м'яку хімію. Все це авжеж коштувало грошей але я жива, не травмована лікуванням, у ремісії вже два роки і мій лікар турок підтримує мене дистанційно через перекладача. Якщо у вас є можливість виїхати за кордон та якщо у вас онкологія, навіть не вагайтесь, рятуйте себе. Якщо цікаво я залишаю телефон перекладача у Стамбулі, кому буде актуально - користуйтесь. +905336864094
Дівчата, остерігайтеся цього небезпечного мʼясника, бо, коли в лікаря є скальпель, але немає мізків, то це дуже небезпечно! Цей невіглас це класичний приклад медичної халатності та формального підходу! Він не розбирається де пухлина, де здорова тканина, якщо нічого не знайшов, то просто відхерячу шматок торту, щоб вважалося, що операція пройшла і хапуга відробив свої долари! Наймерзотніший непрофесіонал! Поєднання цих двох... Читати відгук Дівчата, остерігайтеся цього небезпечного мʼясника, бо, коли в лікаря є скальпель, але немає мізків, то це дуже небезпечно! Цей невіглас це класичний приклад медичної халатності та формального підходу! Він не розбирається де пухлина, де здорова тканина, якщо нічого не знайшов, то просто відхерячу шматок торту, щоб вважалося, що операція пройшла і хапуга відробив свої долари! Наймерзотніший непрофесіонал! Поєднання цих двох якостей це Жахливий мікс! 😡
Вадим чудовий лікар. Завжди спокійний, терплячий до будь-яких питань, дуже професійний, всі його рекомендації були дієві і помічні, а лікарська думка/прогноз підтверджувалися і допомагали у лікуванні.
Національний інститут раку України (НІР) – це клінічний та дослідницький міжнародно-акредитований онкологічний центр, що є невід’ємною частиною спеціалізованої, висококваліфікованої медичної допомоги в Україні. НІР охоплює всі аспекти контролю за онкологічними захворюваннями: профілактика, скринінг, лікування та наукові дослідження. НІР проводить дослідження на базовому, трансляційному та клінічному рівнях, що в кінцевому підсумку,... детальніше
Відміне качество лікування
Костриба О І
оперувати! Його максимум
повидаляти груди цілком! Він не вміє робити органозберігаючі операції, бо не може знайти
пухлини! Залишить вам пухлину, видалить щось поруч! Аби зарахували, що , щось там
оперував! Дуже халатний! На
пацієнток пофіг! Головне гонорар!
КОСТРИБА- Мамолог- Тільки не він!!!!
Абсолютно непрофесійний хірург і аморальний тип! Дуже страшно, що він вам наріже поки ви під наркозом! Каже: Груди це, як паралон! Думаєте, там легко, щось шукать? Його слова. Навіщо ти обираєш таку професію, якщо ти не здатний!
Абсолютно не етичний! Як можна сказати: Вам, що
«жалко» ще раз спробувати знайти і відрізати повторно ще сектор!((( У вас... Читати відгук Костриба О. І.
Абсолютно непрофесійний хірург і аморальний тип! Дуже страшно, що він вам наріже поки ви під наркозом! Каже: Груди це, як паралон! Думаєте, там легко, щось шукать? Його слова. Навіщо ти обираєш таку професію, якщо ти не здатний!
Абсолютно не етичний! Як можна сказати: Вам, що
«жалко» ще раз спробувати знайти і відрізати повторно ще сектор!((( У вас і так багато грудей!((
Фее! (( 1 таке терпіти за великі гроші! Совок головного мозку! Як можна порівнювати оцю медицину з західноєвропейською?(( Де високі стандарти, а не кожен оперує, коли хоче просто заробити грошей!(( Коли мої західні лікарі дізналися, що це зробив хірург з 25 річним досвідом, вони хапалися за голову! Що їх би вже позбавили ліцензії! Сподіваюся, що вони мені ідеально виправлять, те, що накоїв цей « чудо-хірург» Я просила зробити під місцевою анестезією, поверхневе утворення 6мм від шкіри прибрати дуже легко, але він відмовився! Також питання, чому? (( Може це і не він, а інтерни так тренуються! Так, що бережіть своє здоровʼя від таких « Лікарів»!
Безлад! Прохання поділитись де в Києві можна поставити порт-катетер
В Інституті раку на паперах є безкоштовні порти. А на практиці — 3 кола пекла: огляди, консультації, комісії, очікування, знову очікування… І все це — з обов’язковими приїздами до Києва. Квитки від 500 грн, одна... Читати відгук ЛЮДИ, підкажіть, будь ласка, де в Києві можна поставити систему «порт» день у день за адекватну ціну. Ми не з Києва й уже просто на межі…
В Інституті раку на паперах є безкоштовні порти. А на практиці — 3 кола пекла: огляди, консультації, комісії, очікування, знову очікування… І все це — з обов’язковими приїздами до Києва. Квитки від 500 грн, одна поїздка з супроводжуючим— мінімум 2000 грн, плюс час, сили, нерви. І це все на фоні ОНКОЛОГІЇ, коли кожен день має значення!
Пройшли всі ці «кола аду» — і що в результаті? Відповідь - Чекайте місяць.
МІСЯЦЬ! А лікування почекати не хоче. Рак не бере паузу.
Довелося погоджуватися на хімію “у вену”, розуміючи всі ризики — «спалені» вени, яких і так майже не залишилося. Просто тому, що немає іншого виходу.
І тут починається найцікавіше. Уже в палаті дізнаємося від сусідки, що порт можна поставити набагато швидше, але… за 15 000 грн. Гроші, за її словами, бере лікарка, яка саме цим і займається.
То як це працює? Безкоштовно — місяць очікування. За гроші — швидко і без проблем?
Це що, штучний дефіцит? Це «випадковість»?
Чи хтось дуже добре заробляє на людях, яким і так страшно, боляче і важко?
І головне питання: Куди дивиться керівництво? Воно не в курсі? Чи, може, “в темі”?
І що з цим робити звичайній родині, яка просто хоче вчасно лікувати близьку людину?
Куди звертатися — в МОЗ, СБУ, писати публічно, кричати на весь інтернет?
Бо мовчати вже просто неможливо - це не сервіс, це не медицина! Це виживання для одних і заробляння - для інших!
Професійний підхід та увага до деталей
Дякую лікарю!
Пошук порятунку в соцмережах привів мене до лікаря Пепеніна М.О з інституту раку. Який не проігнорував моє повідомлення під відео oncoclinic.ua.
Переписка з лікарем: виписки, заключення, нові діагностики...в нас з'явилась надія!
Дякую, Микита Олексійовичу... Читати відгук Коли стикаєшся з таким діагнозом, страх за життя близької людини паралізує тіло, а мозок продовжує боротися...в моєму випадку з медичною системою, безсиллям і людьми.
Пошук порятунку в соцмережах привів мене до лікаря Пепеніна М.О з інституту раку. Який не проігнорував моє повідомлення під відео oncoclinic.ua.
Переписка з лікарем: виписки, заключення, нові діагностики...в нас з'явилась надія!
Дякую, Микита Олексійовичу за професіоналізм, уважність до деталей, чіткі пояснення, людяність і підтримку!
Подяка завідувачу відділення лікарю хірургу-онкологу Квасівка Олександру Олександровичу
Олександр Олександрович майстерно провів надскладну операцію на підшлунковій залозі нашій мамі. Ситуація була непростою, адже на момент операції жінці виповнилося 75 років. Попри такий поважний вік та всі ризики, результат перевершив наші сподівання. Завдяки золотим рукам хірурга та його вмінню врахувати всі вікові особливості організму, операція пройшла... Читати відгук Висловлюємо щиру подяку пану Олександру за відданість своїй справі, професіоналізм та людяність.
Олександр Олександрович майстерно провів надскладну операцію на підшлунковій залозі нашій мамі. Ситуація була непростою, адже на момент операції жінці виповнилося 75 років. Попри такий поважний вік та всі ризики, результат перевершив наші сподівання. Завдяки золотим рукам хірурга та його вмінню врахувати всі вікові особливості організму, операція пройшла успішно, а період відновлення був стабільним.
Окремо хочеться відзначити витримку та спокій лікаря, які вселяють віру в одужання. Він відповідально ставиться до пацієнтів у післяопераційний час, перебуваючи постійно на звʼязку. Відчувається щира ініціативність у підтримці після проведеної процедури, що підтверджує виконання роботи «на результат». Олександр Олександрович це людина яка поєднання у своїй роботі високу хірургічну майстерність та справжню турботу про пацієнта.
Низький уклін Вам за подарований шанс на життя та здоров’я нашої мами! Рекомендуємо Олександра Олександровича Квасівку як фахівця найвищого рівня.
Ужасное отношение
Цього немає в НІР
Костриба Це ЖАХ!
Костриба лікар руки крюки
Подяка колективу Центру грудної залози і пластичної хірургії
Велика подяка Смоланка І.І. (зав.відділенням) і Чапик І.І. хірург онколог
Подяка команде
Подяка команде институту раку
З першої консультації я відчула підтримку та спокій. Лікар усе детально пояснює, відповідає на всі запитання та підбирає лікування індивідуально. Дуже цінно, що тут не просто виконують свою роботу, а справді піклуються про пацієнта.
Результатом лікування я задоволена. Якщо шукаєте компетентного та уважного лікаря —... Читати відгук Я Гашимова Айнура .Хочу щиро подякувати лікарю та всій команді за професіоналізм, уважність і людяність.
З першої консультації я відчула підтримку та спокій. Лікар усе детально пояснює, відповідає на всі запитання та підбирає лікування індивідуально. Дуже цінно, що тут не просто виконують свою роботу, а справді піклуються про пацієнта.
Результатом лікування я задоволена. Якщо шукаєте компетентного та уважного лікаря — щиро рекомендую.
Смоланка Іван Іванович,керівник Центру грудної залози і пластичної хірургії, Чапик Іванна Іванівна
Подяка колективу
Окремо хочу подякувати лікарю-онкологу Бондаренко Катерині Вадимівні. Вона проявила високий професіоналізм та чуйність і милосердя. Усьму колективу відділення молочної залози... Читати відгук Я Сачко Тетяна була прооперована 04 лютого 2026 року хірургом-онкологом Чапик Іванною Іванівною .Карцинома молочної залози. Прведено онкопластичну резекцію молочної залози. Операція пройшла вдало. 6 днів перебування в стаціонарі .Догляд чудовий.Персонал дрброзичливий та милосердний.Щиро дякую за професіоналізм!
Окремо хочу подякувати лікарю-онкологу Бондаренко Катерині Вадимівні. Вона проявила високий професіоналізм та чуйність і милосердя. Усьму колективу відділення молочної залози висловлюю щиру подяку за їх турботу.
Подяка лікарям Відділення стравоходу та шлунку
Подяка лікарю хірургу-онкологу
Велике дякую за врятоване життя!
2 березня 2026 року я був госпіталізований до Інституту раку. Моє лікування та операцію проводив лікар Паренюк Руслан Юрійович.
4 березня 2026 року операція пройшла успішно, а 11 березня 2026 року мене вже виписали додому. Хочу від щирого серця подякувати Руслану Юрійовичу за його високий професіоналізм, відповідальність, чесність і людяність. Це лікар, якому можна повністю довіряти.... Читати відгук Мене звати Олександр Тупота.
2 березня 2026 року я був госпіталізований до Інституту раку. Моє лікування та операцію проводив лікар Паренюк Руслан Юрійович.
4 березня 2026 року операція пройшла успішно, а 11 березня 2026 року мене вже виписали додому. Хочу від щирого серця подякувати Руслану Юрійовичу за його високий професіоналізм, відповідальність, чесність і людяність. Це лікар, якому можна повністю довіряти. Він уважний до пацієнтів, усе детально пояснює і підтримує морально у складний момент. Завдяки його майстерності операція пройшла добре, і я щиро вдячний за врятоване здоров’я.
Також хочу висловити щиру подяку всьому медичному персоналу відділення. Медсестри та санітари дуже уважні, добрі й турботливі люди, які завжди готові допомогти та підтримати.
Окрема подяка завідувачу відділення — за гарну організацію роботи, порядок і професійну команду лікарів та медперсоналу. Відчувається, що у відділенні працюють справжні фахівці своєї справи та просто хороші люди.
Щиро дякую всьому колективу за турботу, підтримку та професійну допомогу. Бажаю всім міцного здоров’я, сил і вдячних пацієнтів!
Отзыв о лечении
Установка порта заняла много времени. Процедуру проводили, сложилось впечатление, практиканты - девушка и парень, так как профессионализмом и не пахло. Хотя изначально были записаны у другому врачу,... Читати відгук 2 неделе тому выдали бесплатный порт, чему изначально очень обрадовались — для пациента, который вынужден экономить на лекарствах, такая поддержка действительно имеет значение. Однако, к сожалению, всё прошло не так, как ожидалось.
Установка порта заняла много времени. Процедуру проводили, сложилось впечатление, практиканты - девушка и парень, так как профессионализмом и не пахло. Хотя изначально были записаны у другому врачу, но что-то пошло не так, и отправили к этим, а выбирать, к сожалению, не приходиться, Прошло достаточно времени, но воспаление вокруг порта так и не прошло. Примочки и мази не помогали. Сказали, скорее всего, порт придётся удалять.
Самое неприятное — непонятно, куда ставить новый порт, ведь на это место уже нельзя: рана, воспаление, вен мало, и хотелось бы их беречь.
Очень тяжело осознавать, что такая важная процедура выполнена неудачно.
Сложилось ощущение недостаточной компетентности при установке. Возникает вопрос: зачем выдавать государственные бесплатные порты, если их фактически используют для приобретенмя опыта начинающих специалистов? Пациентам от этого точно не легче, тем более учитывая анализы, нагрузку на организм и то, как теперь будет заживать повреждённая область.
КРОМЕ ТОГО сказали, что теперь порт не бесплатный, если устанавливать новый! А еще очередь на процедуру - ждать придется больше недели!
Полное разочарование.
Лялькін С. - приклад чуйності
Звертався до нього неодноразово. Професійний підхід, врятував сина від хімії, скликав 2 консиліуми. І гроші не брав. Таких би лікарів нам побільше, особливо в такій галузі як онкологія. Здоров'я йому!
Дуже дякую Кондрацькому , Колеснику та Коваль
Дуже швидко обстежили, провели хіміотерапію , потім знову обстежили і зробили операцію , з подальшим контролем через 6 місяців.
Все пройшло чудово .
Анестезіологами на операціях були Пікульский Володимир Володимирович(на діагностиці)
Перконос Андрій Петрович (на операції)
Завдяки їм все пройшло чудово.
У відділеннях... Читати відгук Дуже дякую лікарям Кондрацькому Юрію Миколайовичу, Колеснику Андрію Володимировичу та Коваль Наталії Олександрівні вони врятували мого дідуся.
Дуже швидко обстежили, провели хіміотерапію , потім знову обстежили і зробили операцію , з подальшим контролем через 6 місяців.
Все пройшло чудово .
Анестезіологами на операціях були Пікульский Володимир Володимирович(на діагностиці)
Перконос Андрій Петрович (на операції)
Завдяки їм все пройшло чудово.
У відділеннях комфортні палати з телевізором та кондиціонером (двух місні) на дві палати є окремий душ та туалет (дуже сучасні та чисті ) та холодильник .
Лікуючий лікар Коваль Наталія Олександрівна завжди привітно все пояснювала та направляла на обстеження до спеціалістів , на аналізи та Кт.
Залишилось дуже гарне враження про цих лікарів та відділення з молодшим та середнім персоналом (абсолютно всі були привітні ) я думав таке буває лише у приватних клініках.
Тому я дуже вдячний за врятоване життя дідуся.
Дякую відділенню пухлин Стравоходу та Шлунку Національного інституту раку !!!
Терміново потрібні контакти - Кравець Олег Володимирович
Жахливий досвід і повна некомпетентність!
Це просто знущання з хворих людей, у яких і так сил немає!
Хіба це рівень профільного інституту?
Костриба О. І. Розводить на непотрібні операції і залякує раком
через що мене ненавидять колеги, бо псую «всю малину»:
Більшість патологій молочної залози не потребують хірургічного лікування.
Виключення - рак, філоїд, хвороба Мінца. А, Костриба взагалі не здатний сказати, що вам операція не потрібна, бо це його гроші!... Читати відгук Виставлю саме для цього Афериста! Я хірург-мамолог і скажу дуже непопулярну думку,
через що мене ненавидять колеги, бо псую «всю малину»:
Більшість патологій молочної залози не потребують хірургічного лікування.
Виключення - рак, філоїд, хвороба Мінца. А, Костриба взагалі не здатний сказати, що вам операція не потрібна, бо це його гроші! Як страшно, коли такі нечесні виродки в медицині! Він часто питає у дівчат перед операцією, чи є у вас така сума, якщо немає, то Гудбай, а мене чомусь не запитав, вирішив сам, що є!(( Вперше таке чую, щоб лікар безсоромно казав: Несіть ще! Короче цей аферист навʼязує море непотрібних операцій молодим дівчатам, яким потім ще годувати пошматованими грудьми, але йому По… , головне урвати бакси! Дуже страшно , коли тебе консультують тільки на свою користь! Цей недолікар ще вчить інтернів брехати, як і сам! Так само безсоромно потім його дружбан інтерн набрехав про операцію! З таким вчителем, потім молоде покоління недолугих лікарів! Оминайте цього Афериста і Невігласа! Бо таке Комбо 2 в 1 дуже Страшно!
Костриба О.І.
ДОБРЕ, ЩО Я ВІДМОВИЛАСЬ ВІД ЛІКУВАННЯ ТУТ
Я зіштовхнулась під час війни з новоутворенням в молочній залозі, мене лікар авжеж направив до Києва... але,... Читати відгук Я вірю що мені більше не доведеться знову зіштовхнутися з кошмаром лікування онкології, але напевно скажу, що ніколи не звернусь у це місце та всіх застерігатиму, бо компетенція тут висмоктана з пальцю я вже мовчу за відношення лікарів до пацієнтів та загальну обстановку.
Я зіштовхнулась під час війни з новоутворенням в молочній залозі, мене лікар авжеж направив до Києва... але, але. Тут мені такого наговорили та навстановлювали, що вся родина була в шоці, я виплакала всі сльози. Перш за все мені встановили більшу за реальну стадію хвороби, були огріхи значні в гістології, як результат повний абсурд з планом лікування. Все це я вже з жахом розумію сьогодні, ала я дякую Богові та батькам, за те що вони наполягли на консультаціях з іншими лікарями в Україні та за кордоном. Так трапилось що дуже швидку відповідь мені надали з Туреччини, куди у своєму стані на той час я зовсім не збиралась. Але батьки наполягли та я все ж поїхала до Стамбулу у супроводі мами. Там мені дуже швидко встановили вже актуальний діагноз, перепровірили матеріал з біопсії, який я привезла, зробили ще ряд тестів, зробили ПЕТ - якись тест на метастази, який чомусь в Києві навіть не запропонували. Мені провели дуже маленьке втручання та назначили м'яку хімію. Все це авжеж коштувало грошей але я жива, не травмована лікуванням, у ремісії вже два роки і мій лікар турок підтримує мене дистанційно через перекладача. Якщо у вас є можливість виїхати за кордон та якщо у вас онкологія, навіть не вагайтесь, рятуйте себе. Якщо цікаво я залишаю телефон перекладача у Стамбулі, кому буде актуально - користуйтесь. +905336864094
Костриба О.
Чудовий лікар