Друзі, особливо ті, хто шукає роботу. Оббігайте стороною роботу в маркеті "Айва" Директор видумує штрафні санкції просто на ходу перед днем зарплати! Що до заробітної плати, при співбесіді обіцянки авансу і заробітньої плати чіткі, та вчасні. На справді зп раз на місяць і з затримкою на 4-5 днів. Люди працюють по 14 годин 2/2 або + заміни то ще більше. Про грошову винагороду у вигляді премії за додаткові дні мови немає. Повторюю, перед зп, (як що дочикаєтесь), будуть пришиті штрафи, взяті зі стелі. Про КЗпП там взагалі ніхто не чув. Просто хана. Тому, як що шукаєте роботу у сфері торгівлі, як продавець-консультант, кассир, мерчендайзер відділу то що, обходьте стороною "Айву" Особливо що знаходиться за адресою вул. Замостянська 1.
Відгук про aiwa магазин Замостянська 1 - Відгуки про Магазин AIWA market Вінниця
Директор видумує штрафні санкції просто на ходу перед днем зарплати! Що до заробітної плати, при співбесіді обіцянки авансу і заробітньої плати чіткі, та вчасні. На справді зп раз на місяць і з затримкою на 4-5 днів. Люди працюють по 14 годин 2/2 або + заміни то ще більше. Про грошову винагороду у вигляді премії за додаткові дні мови немає. Повторюю, перед зп, (як що дочикаєтесь), будуть пришиті штрафи, взяті зі стелі. Про КЗпП там взагалі ніхто не чув. Просто хана. Тому, як що шукаєте роботу у сфері торгівлі, як продавець-консультант, кассир, мерчендайзер відділу то що, обходьте стороною "Айву"
Особливо що знаходиться за адресою вул. Замостянська 1.
відгук
Коментарі до відгуку