Екатерина Відгук додано понеділок, 22 червня5 переглядів
Довго відтягувала продаж авто, бо думала, що це займе тижні, як не більше. Знайшла цю компанію по рекомендації знайомих. Зателефонувала і домовилася про зустріч та оцінку автомобіля. Того ж дня приїхав експерт. Оцінка машинеи зайняла не більше півгодини, запропонована ціна була досить адекватною. Суму отримала готівкою одразу на місці. Рекомендую всім, хто хоче продати авто швидко і без нервів
Продала авто за півдня без головного болю - Відгуки про Компанія "Автоскупка"
відгук
Коментарі до відгуку