Екатерина Отзыв написан понедельник, 22 июня5 просмотров
Довго відтягувала продаж авто, бо думала, що це займе тижні, як не більше. Знайшла цю компанію по рекомендації знайомих. Зателефонувала і домовилася про зустріч та оцінку автомобіля. Того ж дня приїхав експерт. Оцінка машинеи зайняла не більше півгодини, запропонована ціна була досить адекватною. Суму отримала готівкою одразу на місці. Рекомендую всім, хто хоче продати авто швидко і без нервів
Продала авто за півдня без головного болю - Отзывы о Компания "Автоскупка"
отзыв
Комментарии к отзыву