Державний торговельно-економічний університет (ДТЕУ) відгуки
з оцінкою «Відмінно»

Відгуки про навчальні заклади, відгуки про навчання, відгуки студентів
Державний торговельно-економічний університет (ДТЕУ)
5.0 5
2 відгука / 25 переглядів
Результати відгуків

Високий рівеньпрактичної підготовки до початку реальної діяльності

Олексій Олексій понеділок, 22 червня
Можу сказати, що найкраще, що ДТЕУ дає не лише міцьну теоретику, а і гарний рівень практики до початку роботи. Принципово, що відправляють вже на 3 курсі і ти йдеш на реальні підприємства та, навіть, у сучасних умовах є можливість підготуватися та попрактикоувати те, чим будешь займатись. АрселорМіттал дав, навіть, дистанційно (бо поїхав) можливість зрозуміти міжнародний формат зовнішньо-економічної діяльності. Загалом, сподобались... Читати відгук Можу сказати, що найкраще, що ДТЕУ дає не лише міцьну теоретику, а і гарний рівень практики до початку роботи. Принципово, що відправляють вже на 3 курсі і ти йдеш на реальні підприємства та, навіть, у сучасних умовах є можливість підготуватися та попрактикоувати те, чим будешь займатись. АрселорМіттал дав, навіть, дистанційно (бо поїхав) можливість зрозуміти міжнародний формат зовнішньо-економічної діяльності. Загалом, сподобались і організація з боку універу, і від компанії.

Мої висновки щодо ДТЕУ

Дмитро Койро Дмитро Койро неділя, 21 червня
Я міркував щодо навчання дітей. Проаналізував професіоналів напряму міжнародного менеджменту Державного торговельно-економічного університету в місті Києві. Віддаю своїх дітей навчатись в цей заклад.
Переваги:
  1. Гарна матеріальна база та комплексна перспектива за роки діяльності
Недоліки:
  1. Прикро, що помітна недостатня підтримка цього закладу державою
Державний торговельно-економічний університет (ДТЕУ)
Державний торговельно-економічний університет (ДТЕУ)
Рейтинг 5 з 5 на підставі 2 відгуків