Високий рівеньпрактичної підготовки до початку реальної діяльності - Відгуки про Державний торговельно-економічний університет (ДТЕУ)

Державний торговельно-економічний університет (ДТЕУ)
Відгук додано понеділок, 22 червня 4 перегляда
Можу сказати, що найкраще, що ДТЕУ дає не лише міцьну теоретику, а і гарний рівень практики до початку роботи. Принципово, що відправляють вже на 3 курсі і ти йдеш на реальні підприємства та, навіть, у сучасних умовах є можливість підготуватися та попрактикоувати те, чим будешь займатись. АрселорМіттал дав, навіть, дистанційно (бо поїхав) можливість зрозуміти міжнародний формат зовнішньо-економічної діяльності. Загалом, сподобались і організація з боку універу, і від компанії.




Коментарі до відгуку

На даний момент, ніхто не прокоментував відгук автора


Державний торговельно-економічний університет (ДТЕУ)
Всі відгуки

5.0 5
2 відгука / 25 переглядів
Державний торговельно-економічний університет (ДТЕУ)
Державний торговельно-економічний університет (ДТЕУ)