Можу сказати, що найкраще, що ДТЕУ дає не лише міцьну теоретику, а і гарний рівень практики до початку роботи. Принципово, що відправляють вже на 3 курсі і ти йдеш на реальні підприємства та, навіть, у сучасних умовах є можливість підготуватися та попрактикоувати те, чим будешь займатись. АрселорМіттал дав, навіть, дистанційно (бо поїхав) можливість зрозуміти міжнародний формат зовнішньо-економічної діяльності. Загалом, сподобались... Читати відгук Можу сказати, що найкраще, що ДТЕУ дає не лише міцьну теоретику, а і гарний рівень практики до початку роботи. Принципово, що відправляють вже на 3 курсі і ти йдеш на реальні підприємства та, навіть, у сучасних умовах є можливість підготуватися та попрактикоувати те, чим будешь займатись. АрселорМіттал дав, навіть, дистанційно (бо поїхав) можливість зрозуміти міжнародний формат зовнішньо-економічної діяльності. Загалом, сподобались і організація з боку універу, і від компанії.
Я міркував щодо навчання дітей. Проаналізував професіоналів напряму міжнародного менеджменту Державного торговельно-економічного університету в місті Києві. Віддаю своїх дітей навчатись в цей заклад.
Переваги:
Гарна матеріальна база та комплексна перспектива за роки діяльності
Недоліки:
Прикро, що помітна недостатня підтримка цього закладу державою
Високий рівеньпрактичної підготовки до початку реальної діяльності
Мої висновки щодо ДТЕУ