Татьяна Відгук додано 30 листопада, 2024 год6 переглядів
Першу куртку отримала швидко. Куртка гарна та якісна. Другу куртку прийшлося чекати. Були не великі труднощі з отриманням. Дівчата вирішили проблему. Всім задоволена, магазин рекомендую. Дякую.
Куртка демісезонна - Відгуки про @daria.tyretskaya інстаграм-магазин
відгук
Коментарі до відгуку