Переваги школи: 1. зараз цінується час! І те, що є можливість самому обрати зручний спосіб навчатися, це прояв в 10ку. 2. відео уроки, як симуляція!! Все чітко, по факту, без води, а головне ЗРОЗУМІЛО! 3. не запамʼятав, передивився ще хоч 10 разів. Пройди тести хоч 100000000 разів 4. де б ти не був, для тебе завжди знайдеться інструктор. При... Читати відгук Переваги школи: 1. зараз цінується час! І те, що є можливість самому обрати зручний спосіб навчатися, це прояв в 10ку. 2. відео уроки, як симуляція!! Все чітко, по факту, без води, а головне ЗРОЗУМІЛО! 3. не запамʼятав, передивився ще хоч 10 разів. Пройди тести хоч 100000000 разів 4. де б ти не був, для тебе завжди знайдеться інструктор. При чому, уважний, спокійний - інструктор. В мене була Ірина ❤️🔥 Я задоволена на всі 100% У кожного свій темп засвоєння інформації, вивчення, переварювання. А те що подається в цій школі на блюдечку - то це точно))
Переваги школи: 1. зараз цінується час! І те, що є можливість самому обрати зручний спосіб навчатися, це прояв в 10ку. 2. відео уроки, як симуляція!! Все чітко, по факту, без води, а головне ЗРОЗУМІЛО! 3. не запамʼятав, передивився ще хоч 10 разів. Пройди тести хоч 100000000 разів 4. де б ти не був, для тебе завжди знайдеться інструктор. При... Читати відгук Переваги школи: 1. зараз цінується час! І те, що є можливість самому обрати зручний спосіб навчатися, це прояв в 10ку. 2. відео уроки, як симуляція!! Все чітко, по факту, без води, а головне ЗРОЗУМІЛО! 3. не запамʼятав, передивився ще хоч 10 разів. Пройди тести хоч 100000000 разів 4. де б ти не був, для тебе завжди знайдеться інструктор. При чому, уважний, спокійний - інструктор. В мене була Ірина ❤️🔥 Я задоволена на всі 100% У кожного свій темп засвоєння інформації, вивчення, переварювання. А те що подається в цій школі на блюдечку - то це точно)) ДЯКУЮ
Відгук про ТОВ «Асоціація Автошкіл» за адресою Київ, ул. Дружковская, д.6 Безмежно задоволена процесом навчання в цій автошколі! Курс теорії проходила онлайн, індивідуально, в зручний час. Прекрасні тести для закріплення пройдених тем. Чудова інструктор з водіння Ірина, яка терпляче та спокійно пояснює, навчає, та вірить в тебе з першого дня! Як результат здача теоретичного та практичного іспитів з першого разу! Без жодних "купити" права, все прозоро та комфортно, що було для... Читати відгук Безмежно задоволена процесом навчання в цій автошколі! Курс теорії проходила онлайн, індивідуально, в зручний час. Прекрасні тести для закріплення пройдених тем. Чудова інструктор з водіння Ірина, яка терпляче та спокійно пояснює, навчає, та вірить в тебе з першого дня! Як результат здача теоретичного та практичного іспитів з першого разу! Без жодних "купити" права, все прозоро та комфортно, що було для мене дуже важливим при виборі автошколи! Дуже рекомендую і буду рекомендувати знайомим! Дякую вам!
Дякую за сучасне навчання! Все зрозуміло, доступна ціна, ще один з вагомих плюсів, це те, що ти не перейдеш до наступної теми, не засвоївши попередню. Дякую!
Неймовірно задоволена автошколою! Дуже зручно вчитися, адже весь матеріал подається легкою, зрозумілою мовою. Акцентують особливу увагу на тих моментах, які неодмінно знадобляться і на іспиті, і в буденному автомобільному житті. Звісно, самодисципліна при навчанні важлива, але автошкола зробила цей процес приємним і цікавим) І як результат - здача теорії в СЦ МВС з першого разу і без помилок! Дуже вдячна,... Читати відгук Неймовірно задоволена автошколою! Дуже зручно вчитися, адже весь матеріал подається легкою, зрозумілою мовою. Акцентують особливу увагу на тих моментах, які неодмінно знадобляться і на іспиті, і в буденному автомобільному житті. Звісно, самодисципліна при навчанні важлива, але автошкола зробила цей процес приємним і цікавим) І як результат - здача теорії в СЦ МВС з першого разу і без помилок! Дуже вдячна, що потрапила саме в цю автошколу!❤️ Сміливо рекомендую!
Дякую за гарний курс навчання!) мені сподобалось що мода як на комп’ютері так в додатку на телефоні проходити навчання! Я би залишила собі ті відеоуроки, бо вони дуже корисні. На кожну тему по два відео, це зручно щоб запам’ятався матеріал нщо закріплюється тестами. з повагою, Наталья Омельченко.
Гарна подача матеріалу. Зручно, що можна вивчати матеріал у будь-який час. Але при цьому треба бути самодисциплінованим) Роман Володимирович чудовий інструктор, дякую йому за практичні заняття.
Відгук про ТОВ «Асоціація Автошкіл» за адресою Київ, ул. Анри Барбюса, д.9 Дуже задоволена курсом теорії, без зайвої "води", вся інформація зручно розділена на теми і блоки. Окреме моє особисте ДЯКУЮ за мобільний додаток, оскільки завдяки ньому я могла вивчати матеріал будь-де та будь-коли. Мені особисто матеріал краще запам'ятовувався саме на етапі проходження тестів, що є також дуже зручним. А також я вдячна менеджеру Андрію, який завжди був на зв'язку (навіть у... Читати відгук Дуже задоволена курсом теорії, без зайвої "води", вся інформація зручно розділена на теми і блоки. Окреме моє особисте ДЯКУЮ за мобільний додаток, оскільки завдяки ньому я могла вивчати матеріал будь-де та будь-коли. Мені особисто матеріал краще запам'ятовувався саме на етапі проходження тестів, що є також дуже зручним. А також я вдячна менеджеру Андрію, який завжди був на зв'язку (навіть у вихідні) для вирішення будь-яких питань. Рекомендую 100% саме цю автошколу, оскільки автори дуже постарались і підлаштували навчання для повного комфорту 24 години на добу, головне, щоб був інтернет)
Відгук про ТОВ «Асоціація Автошкіл» за адресою Київ, ул. Дружковская, д.6 Знайшов її сам,ціна-якість тут на вищому рівні.Гарні пояснення та дуже зручне навчання в онлайні.Рекомендую
Зручний формат: як хочу, коли хочу, скільки раз хочу. Кольорові, яскраві та доступні для розуміння відеоматеріали. Тести за залік охоплюють курс повністю. Плюсом є й те, що можна пройти їх декілька разів, ніби повторюючи пройдений матеріал.
Переваги:
Не перейдеш до іншого розділу, не засвоївши попередній. Зрозумілі відео
Недоліки:
Проблема з перекладом, працюючи з телефону. Але то можливо проблема мого апарату. Тому мінус відносний.
Відгук про ТОВ «Асоціація Автошкіл» за адресою Київ, ул. Дружковская, д.6 Дуже комфортний формат навчання. Менеджер завжди на зв'язку та допомагає вирішити всі питання. Рекомендую цю автошколу
Відгук про ТОВ «Асоціація Автошкіл» за адресою Київ, ул. Дружковская, д.6 Чудова автошкола. Онлайн-формат дуже зручний. Можна займатись у будь-який час. Відео-уроки цікаві і зрозумілі. Представники школи постійно на зв’язку і завжди допоможуть, якщо виникнуть питання. В цілому дуже задоволена і буду радити знайомим, за нагоди.
Дуже сподобалась автошкола! Онлайн формат дуже зручний, уроки цікаві, оновлений сайт дуже зручний у вивченні правил дорожнього руху! Прийшла за рекомендацією подруги, не пошкодувала
Позитивне враження від онлайн навчання. Маєш більше зосередження на відеоматеріалі, аніж в класі. Сподобалося те, що після кожного пройденного матеріалу робиш тести та закріплюєш знання для успішної здачі теорії в МРЕО. Адміністрація привітна. Добре налагоджений процес роботи. Буду рекомендувати усім своїм знайомим
Якщо ви не любите підстроюватиьс під когось і хочете вчитись коли вам того хочеться, то цей варіант для вас. Пройшов матеріал 2 рази, без проблем здав теорію.
Відгук про ТОВ «Асоціація Автошкіл» за адресою Київ, ул. Дружковская, д.6 Автошколу рекомендую. Онлайн формат обучения очень удобный, европейский. Очень здорово, что видеоуроки разделены на две части (сначала теория в 3д моделях, затем тоже самое только с записанными комментариями преподавателя). Повторение - мать учения. Информация разжевывается и хорошо откладывается в памяти. Хотя, возможно, потребует больше потраченного времени и внимания, но при желании, именно учится - это очень действенный подход. Читати відгук Автошколу рекомендую. Онлайн формат обучения очень удобный, европейский.
Очень здорово, что видеоуроки разделены на две части (сначала теория в 3д моделях, затем тоже самое только с записанными комментариями преподавателя). Повторение - мать учения. Информация разжевывается и хорошо откладывается в памяти. Хотя, возможно, потребует больше потраченного времени и внимания, но при желании, именно учится - это очень действенный подход. Проходил обучение в условиях ракетных обстрелов, отключений электричества и невозможности адекватно планировать время. Здорово, что в любой момент была возможность зайти на сайт и учить теорию
Администрация лояльная и идёт на встречу в любых вопросах.
Відгук про ТОВ «Асоціація Автошкіл» за адресою Київ, ул. Дружковская, д.6 Автошкола чудова, формат відеоуроків змістовний,теорія розгорнута і зрозуміла.Головне що всі адміністративні питання бере на себе керівництво,це дуже зручно.
Дуже цікавий формат вивчення теорії який складається з відео уроків і тестів які можно подивитись та пройти в будь-який зручний час для вас) Рекомендую!
Відгук про ТОВ «Асоціація Автошкіл» за адресою Київ, ул. Дружковская, д.6 Автошкола чудова. Обрала саме її бо сподобався формат навчання. Школа надає можливість вивчати теорію онлайн, завдяки чому можна займатися у зручному місті та у будь-який час. Уроки максимально зрозумілі та дуже цікаві. Робітники привітні та завжди готові допомогти, від співпраці з ними лише позитивні враження.
Хорошая автошкола. Очень удобная форма обучения и возможность обучаться в любое время. Очень понравилось отношения к ученикам. Большое спасибо Вам за обучение!
Відгук про ТОВ «Асоціація Автошкіл» за адресою Київ, ул. Дружковская, д.6 Знайшла автошколу сама, без відгуків друзів, менеджер Андрій все доступно пояснив, оплату робила частинами, проходила теорію дистанційно на онлайн-платформі автошколи, сподобалось те,що ПДР розкладено по темам в дуже зручній формі(відеоуроки цікаві і зрозумілі, для закріплення тести,а потім залік для закріплення матеріалу загалом і так по кожній темі), єдине дуже великі іноді об'єми відео або тестів. Внутрішній іспит здала без перепон,але... Читати відгук Знайшла автошколу сама, без відгуків друзів, менеджер Андрій все доступно пояснив, оплату робила частинами, проходила теорію дистанційно на онлайн-платформі автошколи, сподобалось те,що ПДР розкладено по темам в дуже зручній формі(відеоуроки цікаві і зрозумілі, для закріплення тести,а потім залік для закріплення матеріалу загалом і так по кожній темі), єдине дуже великі іноді об'єми відео або тестів. Внутрішній іспит здала без перепон,але були й інші питання, які відсутні у відеоматеріалах або тестах з навчання, мені сказали,що можуть потрапити питання,які є на єкзамені в сервісному центрі МВД. Практики поки ще не було.
Нікому не раджу користуватися послугами цієї контори. Недбальство з першого ж кроку-за сплачені гроші отримуєш доступ до сторінки з онлайн-матеріалами. Жодних пояснень, жодних консультацій, учись як хочеш. Але "найцікавіше" починається, коли доходить до практичної їзди. Автомобілі поламані, інструктори хами. Незалежно від твоїх умінь тобі нав'язують понаднормову кількість занять (аж до 60ти), інакше внутрішній екзамен здати нереально. Вимагання чистої води.... Читати відгук Нікому не раджу користуватися послугами цієї контори. Недбальство з першого ж кроку-за сплачені гроші отримуєш доступ до сторінки з онлайн-матеріалами. Жодних пояснень, жодних консультацій, учись як хочеш. Але "найцікавіше" починається, коли доходить до практичної їзди. Автомобілі поламані, інструктори хами. Незалежно від твоїх умінь тобі нав'язують понаднормову кількість занять (аж до 60ти), інакше внутрішній екзамен здати нереально. Вимагання чистої води. Ставлення як до гаманця, а не до людини. Якщо ти чимось незадоволений-тобі хамлять, погрожують, кидають слухавку. КАТЕГОРИЧНО не раджу зв'язуватися.
Після моніторингу відгуків про цю школу у соцмережах і на сайті можу сказати, що позитивні відгуки про роботу цієї контори пишуть виключно працівники цієї ж контори. Можу відзначити незадовільну роботу адміністрації та інструкторів та поганий стан машин
Дуже класна автошкола) Демократичний підхід, при якому школа підлаштовується під тебе, а не навпаки, дозволяє пройти весь шлях навчання максимально легко та ефективно. Займатися можна будь-коли,у зручний тобі час, в режимі онлайн) Теорію здала з першого разу без будь-яких проблем взагалі. Однозначно рекомендую 👌
ТОВ «Асоціація Автошкіл» — сучасна автошкола з ліцензією МВС. Ми поєднуємо онлайн-теорію з практичними заняттями на власних авто у зручних районах Києва. Наша мета — зробити навчання доступним, комфортним та ефективним. Ми пишаємося високим відсотком успішного складання іспитів та надійною підтримкою кожного студента на шляху до отримання прав.
Доступно, зрозуміло та цікаво
Це Кайф навчатися в такій школі
1. зараз цінується час! І те, що є можливість самому обрати зручний спосіб навчатися, це прояв в 10ку.
2. відео уроки, як симуляція!! Все чітко, по факту, без води, а головне ЗРОЗУМІЛО!
3. не запамʼятав, передивився ще хоч 10 разів. Пройди тести хоч 100000000 разів
4. де б ти не був, для тебе завжди знайдеться інструктор. При... Читати відгук Переваги школи:
1. зараз цінується час! І те, що є можливість самому обрати зручний спосіб навчатися, це прояв в 10ку.
2. відео уроки, як симуляція!! Все чітко, по факту, без води, а головне ЗРОЗУМІЛО!
3. не запамʼятав, передивився ще хоч 10 разів. Пройди тести хоч 100000000 разів
4. де б ти не був, для тебе завжди знайдеться інструктор. При чому, уважний, спокійний - інструктор. В мене була Ірина ❤️🔥
Я задоволена на всі 100%
У кожного свій темп засвоєння інформації, вивчення, переварювання. А те що подається в цій школі на блюдечку - то це точно))
Я ДУЖЕ ЗАДОВОЛЕНА
1. зараз цінується час! І те, що є можливість самому обрати зручний спосіб навчатися, це прояв в 10ку.
2. відео уроки, як симуляція!! Все чітко, по факту, без води, а головне ЗРОЗУМІЛО!
3. не запамʼятав, передивився ще хоч 10 разів. Пройди тести хоч 100000000 разів
4. де б ти не був, для тебе завжди знайдеться інструктор. При... Читати відгук Переваги школи:
1. зараз цінується час! І те, що є можливість самому обрати зручний спосіб навчатися, це прояв в 10ку.
2. відео уроки, як симуляція!! Все чітко, по факту, без води, а головне ЗРОЗУМІЛО!
3. не запамʼятав, передивився ще хоч 10 разів. Пройди тести хоч 100000000 разів
4. де б ти не був, для тебе завжди знайдеться інструктор. При чому, уважний, спокійний - інструктор. В мене була Ірина ❤️🔥
Я задоволена на всі 100%
У кожного свій темп засвоєння інформації, вивчення, переварювання. А те що подається в цій школі на блюдечку - то це точно))
ДЯКУЮ
Автоінструктор Ірина неймовірна!!!
Чудова інструктор з водіння Ірина, яка терпляче та спокійно пояснює, навчає, та вірить в тебе з першого дня!
Як результат здача теоретичного та практичного іспитів з першого разу! Без жодних "купити" права, все прозоро та комфортно, що було для... Читати відгук Безмежно задоволена процесом навчання в цій автошколі! Курс теорії проходила онлайн, індивідуально, в зручний час. Прекрасні тести для закріплення пройдених тем.
Чудова інструктор з водіння Ірина, яка терпляче та спокійно пояснює, навчає, та вірить в тебе з першого дня!
Як результат здача теоретичного та практичного іспитів з першого разу! Без жодних "купити" права, все прозоро та комфортно, що було для мене дуже важливим при виборі автошколи!
Дуже рекомендую і буду рекомендувати знайомим!
Дякую вам!
Гарна автошкола
Дякую Вам за якісне навчання
Чудова автошкола!
Доступність теорії !
Сподобалось навчання.
Мені сподобалось навчання, я би залишила собі відео, до дуже цікаво передивлятися
Зрозуміла подача матеріалу
Роман Володимирович чудовий інструктор, дякую йому за практичні заняття.
Чудовий курс теорії
Доступна й гарна автошкола
Чудовий досвід
Зручна автошкола
Рекомендую цю автошколу
Чудова автошкола!
Онлайн-формат дуже зручний. Можна займатись у будь-який час. Відео-уроки цікаві і зрозумілі. Представники школи постійно на зв’язку і завжди допоможуть, якщо виникнуть питання.
В цілому дуже задоволена і буду радити знайомим, за нагоди.
Класна автошкола!
Відгук про АА
Автошкола «Ассоціація автошкіл» Жовтнева 77
Адміністрація привітна. Добре налагоджений процес роботи.
Буду рекомендувати усім своїм знайомим
Зручна автошкола
Отличная автошкола!
Очень здорово, что видеоуроки разделены на две части (сначала теория в 3д моделях, затем тоже самое только с записанными комментариями преподавателя). Повторение - мать учения. Информация разжевывается и хорошо откладывается в памяти. Хотя, возможно, потребует больше потраченного времени и внимания, но при желании, именно учится - это очень действенный подход.
Читати відгук Автошколу рекомендую. Онлайн формат обучения очень удобный, европейский.
Очень здорово, что видеоуроки разделены на две части (сначала теория в 3д моделях, затем тоже самое только с записанными комментариями преподавателя). Повторение - мать учения. Информация разжевывается и хорошо откладывается в памяти. Хотя, возможно, потребует больше потраченного времени и внимания, но при желании, именно учится - это очень действенный подход.
Проходил обучение в условиях ракетных обстрелов, отключений электричества и невозможности адекватно планировать время. Здорово, что в любой момент была возможность зайти на сайт и учить теорию
Администрация лояльная и идёт на встречу в любых вопросах.
Автошкола на Дружківській
адміністративні питання бере на себе керівництво,це дуже зручно.
Чудова авто-школа
Відгук про автошколу «Ассоциация автошкол»
Відгук про автошколу
Хорошая автошкола.
Гарна автошкола та привітний персонал
Шархайська контора на Дружківській, 6
Але "найцікавіше" починається, коли доходить до практичної їзди. Автомобілі поламані, інструктори хами. Незалежно від твоїх умінь тобі нав'язують понаднормову кількість занять (аж до 60ти), інакше внутрішній екзамен здати нереально. Вимагання чистої води.... Читати відгук Нікому не раджу користуватися послугами цієї контори. Недбальство з першого ж кроку-за сплачені гроші отримуєш доступ до сторінки з онлайн-матеріалами. Жодних пояснень, жодних консультацій, учись як хочеш.
Але "найцікавіше" починається, коли доходить до практичної їзди. Автомобілі поламані, інструктори хами. Незалежно від твоїх умінь тобі нав'язують понаднормову кількість занять (аж до 60ти), інакше внутрішній екзамен здати нереально. Вимагання чистої води. Ставлення як до гаманця, а не до людини. Якщо ти чимось незадоволений-тобі хамлять, погрожують, кидають слухавку.
КАТЕГОРИЧНО не раджу зв'язуватися.
Просто жах, а не школа
Найкраща автошкола)