ООО «Ассоциация Автошкол»
ООО «Ассоциация Автошкол» – современная автошкола с лицензией МВД. Мы объединяем онлайн-теорию с практическими занятиями на собственных авто в удобных районах Киева. Наша цель — сделать обучение доступным, комфортным и эффективным. Мы гордимся высоким процентом успешной сдачи экзаменов и надежной поддержкой каждого студента на пути к получению прав.
Рейтинг 4.9 из 5 на основании 181 отзыва
avto-online.com.ua
Перейти на сайт
Автошколы
Доступно, зрозуміло та цікаво
Це Кайф навчатися в такій школі
1. зараз цінується час! І те, що є можливість самому обрати зручний спосіб навчатися, це прояв в 10ку.
2. відео уроки, як симуляція!! Все чітко, по факту, без води, а головне ЗРОЗУМІЛО!
3. не запамʼятав, передивився ще хоч 10 разів. Пройди тести хоч 100000000 разів
4. де б ти не був, для тебе завжди знайдеться інструктор. При... Читать отзыв Переваги школи:
1. зараз цінується час! І те, що є можливість самому обрати зручний спосіб навчатися, це прояв в 10ку.
2. відео уроки, як симуляція!! Все чітко, по факту, без води, а головне ЗРОЗУМІЛО!
3. не запамʼятав, передивився ще хоч 10 разів. Пройди тести хоч 100000000 разів
4. де б ти не був, для тебе завжди знайдеться інструктор. При чому, уважний, спокійний - інструктор. В мене була Ірина ❤️🔥
Я задоволена на всі 100%
У кожного свій темп засвоєння інформації, вивчення, переварювання. А те що подається в цій школі на блюдечку - то це точно))
Я ДУЖЕ ЗАДОВОЛЕНА
1. зараз цінується час! І те, що є можливість самому обрати зручний спосіб навчатися, це прояв в 10ку.
2. відео уроки, як симуляція!! Все чітко, по факту, без води, а головне ЗРОЗУМІЛО!
3. не запамʼятав, передивився ще хоч 10 разів. Пройди тести хоч 100000000 разів
4. де б ти не був, для тебе завжди знайдеться інструктор. При... Читать отзыв Переваги школи:
1. зараз цінується час! І те, що є можливість самому обрати зручний спосіб навчатися, це прояв в 10ку.
2. відео уроки, як симуляція!! Все чітко, по факту, без води, а головне ЗРОЗУМІЛО!
3. не запамʼятав, передивився ще хоч 10 разів. Пройди тести хоч 100000000 разів
4. де б ти не був, для тебе завжди знайдеться інструктор. При чому, уважний, спокійний - інструктор. В мене була Ірина ❤️🔥
Я задоволена на всі 100%
У кожного свій темп засвоєння інформації, вивчення, переварювання. А те що подається в цій школі на блюдечку - то це точно))
ДЯКУЮ
Автоінструктор Ірина неймовірна!!!
Чудова інструктор з водіння Ірина, яка терпляче та спокійно пояснює, навчає, та вірить в тебе з першого дня!
Як результат здача теоретичного та практичного іспитів з першого разу! Без жодних "купити" права, все прозоро та комфортно, що було для... Читать отзыв Безмежно задоволена процесом навчання в цій автошколі! Курс теорії проходила онлайн, індивідуально, в зручний час. Прекрасні тести для закріплення пройдених тем.
Чудова інструктор з водіння Ірина, яка терпляче та спокійно пояснює, навчає, та вірить в тебе з першого дня!
Як результат здача теоретичного та практичного іспитів з першого разу! Без жодних "купити" права, все прозоро та комфортно, що було для мене дуже важливим при виборі автошколи!
Дуже рекомендую і буду рекомендувати знайомим!
Дякую вам!
Гарна автошкола
Дякую Вам за якісне навчання
Чудова автошкола!
Доступність теорії !
Сподобалось навчання.
Мені сподобалось навчання, я би залишила собі відео, до дуже цікаво передивлятися
Зрозуміла подача матеріалу
Роман Володимирович чудовий інструктор, дякую йому за практичні заняття.
Чудовий курс теорії
Доступна й гарна автошкола
Чудовий досвід
Зручна автошкола
Рекомендую цю автошколу
Чудова автошкола!
Онлайн-формат дуже зручний. Можна займатись у будь-який час. Відео-уроки цікаві і зрозумілі. Представники школи постійно на зв’язку і завжди допоможуть, якщо виникнуть питання.
В цілому дуже задоволена і буду радити знайомим, за нагоди.
Класна автошкола!
Відгук про АА
Автошкола «Ассоціація автошкіл» Жовтнева 77
Адміністрація привітна. Добре налагоджений процес роботи.
Буду рекомендувати усім своїм знайомим
Зручна автошкола
Отличная автошкола!
Очень здорово, что видеоуроки разделены на две части (сначала теория в 3д моделях, затем тоже самое только с записанными комментариями преподавателя). Повторение - мать учения. Информация разжевывается и хорошо откладывается в памяти. Хотя, возможно, потребует больше потраченного времени и внимания, но при желании, именно учится - это очень действенный подход.
Читать отзыв Автошколу рекомендую. Онлайн формат обучения очень удобный, европейский.
Очень здорово, что видеоуроки разделены на две части (сначала теория в 3д моделях, затем тоже самое только с записанными комментариями преподавателя). Повторение - мать учения. Информация разжевывается и хорошо откладывается в памяти. Хотя, возможно, потребует больше потраченного времени и внимания, но при желании, именно учится - это очень действенный подход.
Проходил обучение в условиях ракетных обстрелов, отключений электричества и невозможности адекватно планировать время. Здорово, что в любой момент была возможность зайти на сайт и учить теорию
Администрация лояльная и идёт на встречу в любых вопросах.
Автошкола на Дружківській
адміністративні питання бере на себе керівництво,це дуже зручно.
Чудова авто-школа
Відгук про автошколу «Ассоциация автошкол»
Відгук про автошколу
Хорошая автошкола.
Гарна автошкола та привітний персонал
Шархайська контора на Дружківській, 6
Але "найцікавіше" починається, коли доходить до практичної їзди. Автомобілі поламані, інструктори хами. Незалежно від твоїх умінь тобі нав'язують понаднормову кількість занять (аж до 60ти), інакше внутрішній екзамен здати нереально. Вимагання чистої води.... Читать отзыв Нікому не раджу користуватися послугами цієї контори. Недбальство з першого ж кроку-за сплачені гроші отримуєш доступ до сторінки з онлайн-матеріалами. Жодних пояснень, жодних консультацій, учись як хочеш.
Але "найцікавіше" починається, коли доходить до практичної їзди. Автомобілі поламані, інструктори хами. Незалежно від твоїх умінь тобі нав'язують понаднормову кількість занять (аж до 60ти), інакше внутрішній екзамен здати нереально. Вимагання чистої води. Ставлення як до гаманця, а не до людини. Якщо ти чимось незадоволений-тобі хамлять, погрожують, кидають слухавку.
КАТЕГОРИЧНО не раджу зв'язуватися.
Просто жах, а не школа
Найкраща автошкола)