немечкий тачки - класс. - Відгуки про Компанія "Автоімперія" - автомобілі, запчастини

Компанія "Автоімперія" - автомобілі, запчастини
Відгук додано 11 січня, 2019 год 113 переглядів
даааа соглашусь со всеми тут. у немцев машины куда лучше наших. Я б схватил электрокар, но у нас с заправками пока туговато, пришлось бензиновый тащить))) Впрочем кработе автоимперии это не относится. Сделали все четко, привезли быстро, растаможили все быстро, на таможне не задерживали.




Коментарі до відгуку

На даний момент, ніхто не прокоментував відгук автора


Компанія "Автоімперія" - автомобілі, запчастини
Всі відгуки

2.2 5
42 відгука / 14117 переглядів
Компанія "Автоімперія" - автомобілі, запчастини
Компанія "Автоімперія" - автомобілі, запчастини

Автосалони
Богдан-Авто
Богдан-Авто

Рейтинг: 2.7
23 відгука
Автосалон Elmob
Автосалон Elmob

Рейтинг: 5
8 відгуків
Komis auto
Komis auto

Рейтинг: 4.6
9 відгуків
West Auto Shipping
West Auto Shipping

Рейтинг: 5
390 відгуків
Авто Груп+ Одесса
Авто Груп+ Одесса

Рейтинг: 2.2
22 відгука
AKT Motors
AKT Motors

Рейтинг: 4.5
24 відгука
АИС
АИС

Рейтинг: 3.8
142 відгука
CARLEONE
CARLEONE

Рейтинг: 4.6
95 відгуків
Citroen Киев
Citroen Киев

Рейтинг: 3
2 відгука
Автоцентр Прага Авто
Автоцентр Прага Авто

Рейтинг: 4
42 відгука