Аптека 21.Сергія Цимбала, 65 - Відгуки про Аптека "Бажаємо здоров'я"

Аптека "Бажаємо здоров'я"
Відгук додано 17 березня, 2025 год 4 перегляда
Хочу подякувати співробітниці аптеки Олені за ставлення до своєї роботи. Легко консультує, дає поради, дуже трепетно ​​та відповідально підходить до будь-якого питання. Дуже ввічлива, приємна та життєрадісна, чим заряджає і нас, покупців. Дякую компанії за такого співробітника!




Коментарі до відгуку

Відповідь представника Аптека "Бажаємо здоров'я" 19 березня, 2025 год
Вітаємо, пані Маріє! Дякуємо, що ділитесь враженнями про нашу аптеку. Нам приємно знати, що Ви задоволенні нашим обслуговуванням!


Аптека "Бажаємо здоров'я"
Всі відгуки

4.2 5
584 відгука / 20224 перегляда
Аптека "Бажаємо здоров'я"
Аптека "Бажаємо здоров'я"

Аптеки
Аптека низких цен (Аптека АНЦ)
Аптека низких цен (Аптека АНЦ)

Рейтинг: 4.2
762 відгука
Аптека Aptekahelp
Аптека Aptekahelp

Рейтинг: 5
1 відгук
Аптека оптовых цен
Аптека оптовых цен

Рейтинг: 4.1
373 відгука
Аптека 911
Аптека 911

Рейтинг: 3.4
370 відгуків
Аптека "Подорожник"
Аптека "Подорожник"

Рейтинг: 2
297 відгуків
Аптека "Здорова Родина"
Аптека "Здорова Родина"

Рейтинг: 1.7
32 відгука
Аптека 3і
Аптека 3і

Рейтинг: 2.7
46 відгуків
Аптека Мед-сервис
Аптека Мед-сервис

Рейтинг: 2
135 відгуків
Аптека Копейка
Аптека Копейка

Рейтинг: 1.4
101 відгук
Аптека Доброго Дня
Аптека Доброго Дня

Рейтинг: 1.6
385 відгуків