Назар Відгук додано 3 грудня, 2024 год5 переглядів
Подобається, як в цій аптеці організовано простір. Все чисто, акуратно, зручно розташовані відділи. Коли я шукав засіб від лупи, швидко знайшов потрібний відділ і вибрав необхідний шампунь. І ціни тут завжди приємно радують.
Подобається, як в цій аптеці організовано простір - Відгуки про Аптека "Бажаємо здоров'я"
відгук
Коментарі до відгуку