Асортимент непоганий, касири привітні, на відміну від охоронниці. Зовсім непрофесійно вказувати щось покупцю (кометувати ходу людини з інвалідністю). Одним словом, ми будемо ходити в інші магазини, їх у місті вистачає. Асортимент непоганий, касири привітні, на відміну від охоронниці. Зовсім непрофесійно вказувати щось покупцю (кометувати ходу людини з інвалідністю). Одним словом, ми будемо ходити в інші магазини, їх у місті вистачає.
Друзі, особливо ті, хто шукає роботу. Оббігайте стороною роботу в маркеті "Айва"Директор видумує штрафні санкції просто на ходу перед днем зарплати! Що до заробітної плати, при співбесіді обіцянки авансу і заробітньої плати чіткі, та вчасні. На справді зп раз на місяць і з затримкою на 4-5 днів. Люди працюють по 14 годин 2/2 або + заміни то ще більше.... Читати відгук Друзі, особливо ті, хто шукає роботу. Оббігайте стороною роботу в маркеті "Айва"Директор видумує штрафні санкції просто на ходу перед днем зарплати! Що до заробітної плати, при співбесіді обіцянки авансу і заробітньої плати чіткі, та вчасні. На справді зп раз на місяць і з затримкою на 4-5 днів. Люди працюють по 14 годин 2/2 або + заміни то ще більше. Про грошову винагороду у вигляді премії за додаткові дні мови немає. Повторюю, перед зп, (як що дочикаєтесь), будуть пришиті штрафи, взяті зі стелі. Про КЗпП там взагалі ніхто не чув. Просто хана. Тому, як що шукаєте роботу у сфері торгівлі, як продавець-консультант, кассир, мерчендайзер відділу то що, обходьте стороною "Айву"Особливо що знаходиться за адресою вул. Замостянська 1.
В магазині айва в с. Якушенці, продавщиці наглі хамки, нічого не роблять тільки каву п'ють, або наберіть нормальних вихованих продавщиць або я буду продовжувати писати про цей магазин у всіх соцмережах В магазині айва в с. Якушенці, продавщиці наглі хамки, нічого не роблять тільки каву п'ють, або наберіть нормальних вихованих продавщиць або я буду продовжувати писати про цей магазин у всіх соцмережах
Хамске відношення до людей від адміністратора Євгеніі Олександрівни магазин по вулиці Соборна 25, виривала телефон, билась і матюкалась на мое запитання: чому 2 чека отримала на фоп Кучевську ІВ і пп «Жинева-плюс», коли оплата прошла на AIWAFoodMarketsoborna? Хамске відношення до людей від адміністратора Євгеніі Олександрівни магазин по вулиці Соборна 25, виривала телефон, билась і матюкалась на мое запитання: чому 2 чека отримала на фоп Кучевську ІВ і пп «Жинева-плюс», коли оплата прошла на AIWAFoodMarketsoborna?
Звернувся до продавця (маг. по вул. Соборній) з проханням повідомити склад соусу, що виставлений на продаж як власне виробництво у відділі кафетерії. У відповідь слова: "відстаньте від мене, я нічого вам не маю казати...". Така ж поведінка і адміністратора жодного поняття про сервіс не має, всі такі собі важні, що там якийсь покупець... Звернувся до продавця (маг. по вул. Соборній) з проханням повідомити склад соусу, що виставлений на продаж як власне виробництво у відділі кафетерії. У відповідь слова: "відстаньте від мене, я нічого вам не маю казати...". Така ж поведінка і адміністратора жодного поняття про сервіс не має, всі такі собі важні, що там якийсь покупець...
Переваги:
Розташування в центрі.
Недоліки:
Відсутня вентиляція, задуха, хамовитий персонал, відсутня інформація для споживача про склад виробів власного виробництва.