Державний торговельно-економічний університет (ДТЕУ) відгуки

Відгуки про навчальні заклади, відгуки про навчання, відгуки студентів
5.0
2 відгука / 25 переглядів
5
4
3
2
1
Написати відгук

Високий рівеньпрактичної підготовки до початку реальної діяльності

Олексій
понеділок, 22 червня
Можу сказати, що найкраще, що ДТЕУ дає не лише міцьну теоретику, а і гарний рівень практики до початку роботи. Принципово, що відправляють вже на 3 курсі і ти йдеш на реальні підприємства та, навіть, у сучасних умовах є можливість підготуватися та попрактикоувати те, чим будешь займатись. АрселорМіттал дав, навіть, дистанційно (бо поїхав) можливість зрозуміти міжнародний формат зовнішньо-економічної діяльності. Загалом, сподобались... Читати відгук Можу сказати, що найкраще, що ДТЕУ дає не лише міцьну теоретику, а і гарний рівень практики до початку роботи. Принципово, що відправляють вже на 3 курсі і ти йдеш на реальні підприємства та, навіть, у сучасних умовах є можливість підготуватися та попрактикоувати те, чим будешь займатись. АрселорМіттал дав, навіть, дистанційно (бо поїхав) можливість зрозуміти міжнародний формат зовнішньо-економічної діяльності. Загалом, сподобались і організація з боку універу, і від компанії.

Мої висновки щодо ДТЕУ

Дмитро Койро
неділя, 21 червня
Я міркував щодо навчання дітей. Проаналізував професіоналів напряму міжнародного менеджменту Державного торговельно-економічного університету в місті Києві. Віддаю своїх дітей навчатись в цей заклад. Я міркував щодо навчання дітей. Проаналізував професіоналів напряму міжнародного менеджменту Державного торговельно-економічного університету в місті Києві. Віддаю своїх дітей навчатись в цей заклад.
Переваги:
  1. Гарна матеріальна база та комплексна перспектива за роки діяльності
Недоліки:
  1. Прикро, що помітна недостатня підтримка цього закладу державою
Читати всі відгуки