Олег Отзыв написан 15 часов 20 мин назад1 просмотр
Нещодавно придбав кілька речей в магазині SECTOR X і залишився задоволений якістю. Матеріали відчуваються міцними і приємними на дотик, шви добре оброблені. Ціни видалися адекватними за таку якість. Рекомендую для повсякденного носіння.
Якісний одяг від SECTOR X - Отзывы о SECTOR X
отзыв
Комментарии к отзыву