Януся Дзюба Отзыв написан пятница, 19 июня10 просмотров
Сьогодні відвідала магазин у смт Софіївка та залишилася неприємно вражена обслуговуванням.
На моє прохання відрізати половину планки ребер продавчиня Олена відповіла, що якщо й відрізатиме, то лише навпіл, і віддасть тільки ту частину, де є м’якоть. У мене виникло логічне запитання: якщо покупець має обмежену суму коштів і може дозволити собі лише частину товару, то виходить, що він узагалі залишиться без покупки? Вважаю, що покупець має право обирати товар відповідно до своїх потреб і можливостей.
Також, коли я відкрила холодильник, щоб перевірити термін придатності та склад молочної продукції, продавчиня зробила зауваження, що я не маю права самостійно відкривати холодильник і брати товар. Зауваження було висловлене в доволі різкій формі, що залишило неприємне враження.
Хотілося б, щоб працівники були більш ввічливими, поважали покупців та допомагали у виборі товару, а не створювали конфліктні ситуації. Саме якість обслуговування формує бажання повертатися до магазину знову.
Жахливе обслуговування - Отзывы о Салтовский мясокомбинат
На моє прохання відрізати половину планки ребер продавчиня Олена відповіла, що якщо й відрізатиме, то лише навпіл, і віддасть тільки ту частину, де є м’якоть. У мене виникло логічне запитання: якщо покупець має обмежену суму коштів і може дозволити собі лише частину товару, то виходить, що він узагалі залишиться без покупки? Вважаю, що покупець має право обирати товар відповідно до своїх потреб і можливостей.
Також, коли я відкрила холодильник, щоб перевірити термін придатності та склад молочної продукції, продавчиня зробила зауваження, що я не маю права самостійно відкривати холодильник і брати товар. Зауваження було висловлене в доволі різкій формі, що залишило неприємне враження.
Хотілося б, щоб працівники були більш ввічливими, поважали покупців та допомагали у виборі товару, а не створювали конфліктні ситуації. Саме якість обслуговування формує бажання повертатися до магазину знову.
отзыв
Комментарии к отзыву