Вадим Отзыв написан 11 апреля, 2026 год6 просмотров
Не занадто нагло, але все ж обважують покупців. Із заявлених в чеку 400гр. куячої буженини реально отримав 385 гр. Може таке трапляється лише в моєму районі, де знаходиться цей Салтівський магазин, що в м. Чернігів, вул. Шевченко 51. Всього два рази купував в цьому магазині продукти на розвіс, і обидва рази мене обважили.
Обважування в салтівському магазині - Отзывы о Салтовский мясокомбинат
отзыв
Комментарии к отзыву