Замовив комплект літньої резини michelin більше місяця тому. Так як мав сумний досвід з повною пепедоплатою, вибрав післяплату при отриманні. Зі мною зв'язався менеджер, підтвердив наявність, уточнив адресу отримання, а також форму розрахунку) Як тільки почув про післяплату, буркнув (саме буркнув, а не сказав) мені, що тоді пересилка за мій рахунок. Я погодився, але тон менеджера змінився остаточно) Після цього протягом декількох тижнів я телефонував, на дзвінки ні разу не відповіли. Часу пройшло більше місяця, ні слуху, ні духу😁 Контора дуже серйозна, боюсь уявити, якби зробив оплату😁
Покупка року? - Отзывы о rezina-diski.com.ua интернет-магазин
Після цього протягом декількох тижнів я телефонував, на дзвінки ні разу не відповіли. Часу пройшло більше місяця, ні слуху, ні духу😁
Контора дуже серйозна, боюсь уявити, якби зробив оплату😁
отзыв
Комментарии к отзыву