Не рекомендую! Жахливий сервіс та неповага до клієнта.Замовив 23-го числа ввечері 7 різних товарів. 24-го цілий день замовленням ніхто не займався. 25-го близько обіду його нарешті підготували, але навіть не відправили на пошту.Потім мені зателефонували й попередили, що садок буде не зовсім таким, як я хотів, а схожим. Я відповів, що це не проблема. Проте, коли посилка прийшла (а я оплатив всю доставку наперед), виявилося, що з 7 товарів вони відправили ТІЛЬКИ цей садок!Я зателефонував їм, і мені заявили, що розділили моє замовлення на дві частини, і друга половина прийде приблизно через 4 дні. Чому про це не можна було попередити під час першого дзвінка щодо садка?! Коли я написав їм і запитав, чому так сталося, жодної адекватної відповіді не отримав. На моє запитання про можливу компенсацію вони відповіли, що оплатили доставку садка. Ну це просто смішно! Через їхню помилку я просто не мушу платити за доставку двічі — і це вони називають «компенсацією»?! Нікому не рекомендую цей магазин
Жахлива доставка - Отзывы об Интернет магазин Flagman - товары для рыбалки
Коли я написав їм і запитав, чому так сталося, жодної адекватної відповіді не отримав. На моє запитання про можливу компенсацію вони відповіли, що оплатили доставку садка. Ну це просто смішно! Через їхню помилку я просто не мушу платити за доставку двічі — і це вони називають «компенсацією»?!
Нікому не рекомендую цей магазин
отзыв
Комментарии к отзыву