Банк дійсно створює комфортні умови! - Отзывы об Индустриалбанк

Индустриалбанк
Отзыв написан 19 марта, 2026 год 4 просмотра
Прийшла до банку з самого ранку, ще до офіційного відкриття, бо потрібно було терміново зробити переказ по роботі. Було зима, холодно, тож чекати на вулиці було не дуже комфортно, але працівники банку одразу помітили, що я прийшла раніше і поставилися до цього дуже ввічливо. Мене запросили зайти в хол, запропонували трохи зігрітися, навіть зробили так, щоб я могла присісти та перечекати до відкриття, тобто до клієнта ставляться з увагою і розумінням.

Коли банк нарешті відкрився, мене одразу зустрів менеджер і почав уточнювати всі деталі переказу. Мене дуже вразило, що він ставив питання обережно, ввічливо. Я пояснила, що переказ потрібно зробити терміново, і що це робоче питання, а не особисте, тому час був дуже важливий. Менеджер вислухав, перевірив усі документи, уточнив реквізити, пояснив порядок дій та можливі комісії. Було помітно, що він добре знає свою справу.
Далі все пройшло дуже організовано. Мені надали всі необхідні бланки, я заповнила їх на місці, а співробітник банку перевірив, чи все заповнено правильно. Було приємно, що не довелося повертатися чи виправляти помилки, як це інколи буває в інших установах. Уважність до деталей, спокій і послідовність дій створили відчуття, що мій переказ пройде без проблем і затримок.Ще один момент, який мене вразив - атмосфера в банку. Відчувалося, що всі співробітники працюють злагоджено. Ніхто не кричав, не поспішав, не ставив клієнта в чергу “для виду”. Все було організовано так, щоб і співробітники могли спокійно виконувати роботу, і клієнт відчував себе комфортно. Мені запропонували каву та воду, щоб трохи зігрітися, поки відбуваються формальні процедури, що було дуже приємно і зовсім не очікувано.Після того, як документи були оформлені, співробітник банку ще раз перевірив реквізити і пояснив, коли очікувати надходження переказу, а також які кроки робити, якщо щось піде не так. Я залишилася впевнена, що все буде добре, і не хвилювалася, як це буває, коли робиш термінові фінансові операції в інших установах.Загалом, це був дуже приємний досвід. Від початку до кінця мене супроводжували ввічливість, увага до деталей, професіоналізм і людяність. Навіть маленькі речі, як можливість присісти та зігрітися в холодний зимовий ранок, створили враження турботи про клієнта.

1 согласен



Комментарии к отзыву

На данный момент, никто не прокомментировал отзыв автора


Индустриалбанк
Все отзывы

4.8 5
32 отзыва / 487 просмотров
Индустриалбанк
Индустриалбанк

Банки
ПУМБ
ПУМБ

Рейтинг: 1.8
366 отзывов
Дельта Банк
Дельта Банк

Рейтинг: 2
340 отзывов
Альфа-Банк
Альфа-Банк

Рейтинг: 2.1
285 отзывов
Детская карта Sense Bank TRY
Детская карта Sense Bank TRY

Рейтинг: 3
2 отзыва
Ощадбанк
Ощадбанк

Рейтинг: 1.6
407 отзывов
А-БАНК
А-БАНК

Рейтинг: 1.4
132 отзыва
Monobank (Монобанк)
Monobank (Монобанк)

Рейтинг: 1.8
296 отзывов
Авант Банк
Авант Банк

Рейтинг: 1.5
263 отзыва
Финансовая компания "UniGroup"
Финансовая компания "UniGroup"

Рейтинг: 5
352 отзыва
Банк "Кредит Днепр"
Банк "Кредит Днепр"

Рейтинг: 1.7
47 отзывов