Марко Отзыв написан 11 февраля, 2025 год2 просмотра
Простий та зручний за розташуванням банк. У Києві до регіонального відділення найпростіше доїхати на метро, навіть якщо є авто, так вийде без заторів. Графік роботи міг би бути гнучкішим, не до 17, а хоча б до 19, бо ввечері не завжди встигаєш заїхати у відділення. Добре, що є додаток, у якому більшість питань можна вирішити дистанційно. 3 согласны
Добре, що є додаток - Отзывы об Индустриалбанк
Графік роботи міг би бути гнучкішим, не до 17, а хоча б до 19, бо ввечері не завжди встигаєш заїхати у відділення. Добре, що є додаток, у якому більшість питань можна вирішити дистанційно.
3 согласны
отзыв
Комментарии к отзыву