Paulina Отзыв написан 27 января, 2025 год1 просмотр
Оформляла кредит, рада, що його схвалили. Відсоткова ставка прийнятна, щомісячний платіж вношу без проблем. Завжди плачу трохи заздалегідь, щоб гроші точно встигли дійти вчасно. Зараз час непростий, і хто знає, з яких причин можуть бути затримки в зарахуванні.
Поки що ніяких казусів не було — гроші заходять на рахунок майже одразу. Але краще перестрахуватися, ніж потім шкодувати. 3 согласны
Поки що ніяких казусів не було - Отзывы об Индустриалбанк
Поки що ніяких казусів не було — гроші заходять на рахунок майже одразу. Але краще перестрахуватися, ніж потім шкодувати.
3 согласны
отзыв
Комментарии к отзыву