Гость Отзыв написан 17 января, 2024 год2 просмотра
Жах,холод,зламки,а не автобуси Небезпечно для життя Не відповідають своїм графікам,час вказують от балди Не працюють розетки Водії курять,а пасажири цім дихають Туалет не працює Вай файл не працює Запізнюються через поломки на 3-10 годин
Найгірші із перевозчиків ,жахлива подорож - Отзывы о East West Euroline
Небезпечно для життя
Не відповідають своїм графікам,час вказують от балди
Не працюють розетки
Водії курять,а пасажири цім дихають
Туалет не працює
Вай файл не працює
Запізнюються через поломки на 3-10 годин
отзыв
Комментарии к отзыву