Auto Dyskusja СТО отзывы

Отзывы владельцев, клиентов и автолюбителей
5.0
1 отзыв / 2 просмотра
5
4
3
2
1
Написать отзыв

Гарне СТО, яке приймає українців

Иван
четверг, 25 июня
Живу в Польщі вже другий рік і довго не міг знайти нормальний автосервіс в Кракові де б не намагались нажитись на іноземці. Знайшов Auto Dyskusja за порадою знайомого українця. Заїхав на діагностику підвіски, бо після наших доріг треба було перевірити стан авто. Хлопці прийняли нормально, пояснили все зрозуміло, навіть з мовою проблем не було. Зробили що треба, без зайвих робіт... Читать отзыв Живу в Польщі вже другий рік і довго не міг знайти нормальний автосервіс в Кракові де б не намагались нажитись на іноземці. Знайшов Auto Dyskusja за порадою знайомого українця. Заїхав на діагностику підвіски, бо після наших доріг треба було перевірити стан авто. Хлопці прийняли нормально, пояснили все зрозуміло, навіть з мовою проблем не було. Зробили що треба, без зайвих робіт яких не просив. Ціна адекватна. Тепер тільки сюди їжджу на обслуговування машини
Читать все отзывы