Аліна: Доброго дня☺️ рекомендую всім проходити навчання в автошколі «Асоціація Автошкіл»!! Якісне навчання теорії, все зрозуміло, доступно та інформація в онлайн відео-уроках легко запамʼятовується. Хочу подякувати інструктору з водіння Євгенії. Дізналася про неї з хорошої рекомендації від знайомих. Євгенія майстер своєї справи. Навчання проходили без стресу та крику, в комфортній... 10.06.2026