ЛЮДМИЛА Алексеевна: Доброго дня! Чудовий магазин! ☺️Якісний товар !💯Не перший раз замовляю продукцію! Продавець уважний , завжди на зв'язку.🤝 Допомагають підібрати розмір якщо є сумніви!.👌Якщо і є якісь затримки це не вина продавця.....не в простий час живемо. Дякую продавцю за якість продукції, зв'язок та підтримку!!!!🙌 07.06.2026