Галина: У доньки викрали телефон, разом із сім карткою,звернулися в магазин з чеком, з коробкою від сім карти, але так і не змогли отримати заміну карти Дуже не задоволені, обслуговування операторів водафон, були в Каравані Дніпро, були і на Слобожанському. Таке відчуття що оператори не зацікавлені в тому щоб зберегти клієнтів.... 17.04.2026