Лілія: Не знаю, що за боти пишуть гарні відгуки, це вже так дістало. Оператор знімає гроші просто з повітря. Пакет коштує 400 грн, на рахунку 406 грн, пише недостатньо коштів 😳 підключає пакет в ручну, не виходить пишу оператору, вони ніколи не відповідають і тільки я їм дзвоню, одразу знімаються кошти... 01.04.2026