Ірина: Оплатила послугу заздалегідь. Сьогодні знято оплату за місяць, але не за "рік без абонплат". Виявилося, що ці скарги не тільки від мене а неодноразові від клієнтів. На мій дзвінок відповіли що в один робочий день питання повинні вирішити. Чекаю. 11.02.2026