Тарас Відгук додано 10 березня, 2026 год37 переглядів
Не перший рік співпрацюю з Роял Стандарт Груп компанія чудова все влаштовує починав с початку інвестувати з невеликих сум, а вже потім зрозумів що дійсно компанія надійна та їй дійсно можна довіряти великі суми для в кладень за п'ять років співпраці в мене з компанією не було жодних проблем та конфліктів підтримка чудова відповідає моментально набуть які питання виплати приходять вчасно без затримок рекомендую всім хто хоче вкласти свої кошти без яких не буть ризиків в надійну компанію.
Не перший рік співпрацюю. - Відгуки про ТОВ "ГЕЛЕКСІ ФІНАНС"
відгук
Коментарі до відгуку