Все законно - Відгуки про ТОВ "ГЕЛЕКСІ ФІНАНС"

ТОВ "ГЕЛЕКСІ ФІНАНС"
Відгук додано 30 листопада, 2023 год 105 переглядів
Кредит я брав уперше у житті. І звісно брати під заставу авто було страшно! Але вже на етапі оформлення я зрозумів, що можна розслабитись і не нервувати. Все законно, договір укладається у нотаріуса, гроші видавали там же. Зараз спокійно погашаю свою позику, мені залишилося трохи менше ніж половина.




Коментарі до відгуку

Stanislav 27 червня, 2025 год
💡 Це не просто відгук «швидко і без труднощів» – це завуальоване шахрайство!

За мною точно така ж історія: компанія нав’язала кабальні додаткові угоди, незаконно оформила власність на квартиру, перереєструвала комунальні послуги і мене виселила без жодного попередження або документального оформлення.

Незважаючи на компенсацію понад 260 611 грн, прописану в нотаріальному договорі**, — її мені досі не виплатили. Я направив офіційний лист на [email protected], але відповіді нема. Звернення до НБУ, НАБУ, поліції також ігноруються.

Не ведіться на їхній «швидкий і професійний» фасад! Це – шахрайська схема з відбирання житла.


ТОВ "ГЕЛЕКСІ ФІНАНС"
Всі відгуки

5.0 5
25 відгуків / 1200 переглядів
ТОВ "ГЕЛЕКСІ ФІНАНС"
ТОВ "ГЕЛЕКСІ ФІНАНС"

Кредити
Швидко гроші
Швидко гроші

Рейтинг: 4.6
6262 відгука
Сеть ломбардов Благо
Сеть ломбардов Благо

Рейтинг: 2.5
438 відгуків
Компания "ЗВІЛЬНИМО"
Компания "ЗВІЛЬНИМО"

Рейтинг: 4.8
114 відгуків
Сеть ломбардов "Скарбниця"
Сеть ломбардов "Скарбниця"

Рейтинг: 4.6
114 відгуків
ЛайтКредит
ЛайтКредит

Рейтинг: 1.7
14 відгуків
​MoneySpace
​MoneySpace

Рейтинг: 5
206 відгуків
Финансовая компания "UniGroup"
Финансовая компания "UniGroup"

Рейтинг: 5
352 відгука
Cashpoint
Cashpoint

Рейтинг: 3.8
114 відгуків
Royal Standard Group
Royal Standard Group

Рейтинг: 4.9
274 відгука