Відвідав ресторан Суши мастер у Запоріжжі минулого тижня. Враження позитивні: роли були свіжими та смачними, обслуговування швидке. Ціни виправдовують якість. Атмосфера затишна, ідеально підходить для вечері з друзями або сім'єю.
Замовили суши вперше. На смак всі однакові, начинки не чутно, бо забагато рису. Розсипаються, брати не зручнр На запечених суши майонез. В описі вказано сирний соус. Майонезу в суші я ще не бачила. Більше замовляти не буду.
Свіжі суші в Запоріжжі
Не рекомендую