Олександр Відгук додано середа, 3 червня21 перегляд
Давно хотів змінити авто, але зовсім не було часу займатись продажем самостійно. По рекомендації скористався у Макса послугою по заміні ( trade-in ). Оцінку зробили справедливо, не збивали на всьому підряд, бажану ціну я отримав). Обміняв на Камрі. Гарно потестили на СТО та дорогою, варіант чудовий по стану. У підсумку за день закрив питання з обміном.
Обмін авто по програмі Tradi-in - Відгуки про СТО Макс Авто
відгук
Коментарі до відгуку