Пригнали в кращому виді, дякую! - Відгуки про СТО Макс Авто

СТО Макс Авто
Відгук додано 25 квітня, 2026 год 2 перегляда
Замовляв пригон Audi Q8 через Макс Авто, після невдалих спроб знайти хороший варіант по місту, а по Україні куралесить не захотів. Допомогли визначитися з основними характеристиками та приступили до пошуку. Через 2 дні надсилали фото, відео та звіти по технічному стану. Також перевірили історію пробігу. Авто приїхало в обумовлений термін. Стан повністю відповідав тому, що обговорювали. Радий, що попав на нормальних людей, бо « а-ля пригонщиків» зараз багато)
Переваги:
  1. Працюють на совість, ретельно підбирають
  2. Терміни чітки
  3. Отримав не "кота в мішку", а бажане!




Коментарі до відгуку

На даний момент, ніхто не прокоментував відгук автора


СТО Макс Авто
Всі відгуки

5.0 5
14 відгуків / 261 перегляд
СТО Макс Авто
СТО Макс Авто

Автомайстерні
Auto Dyskusja СТО
Auto Dyskusja СТО

Рейтинг: 5
1 відгук
​IRON SERVICE
​IRON SERVICE

Рейтинг: 4.5
4 відгука
​СТО АИС Киев Днепровский
​СТО АИС Киев Днепровский

Рейтинг: 4.8
6 відгуків
СТО ELEMENT
СТО ELEMENT

Рейтинг: 4.8
8 відгуків
​СТО AVSTO
​СТО AVSTO

Рейтинг: 5
6 відгуків
СТО IDService
СТО IDService

Рейтинг: 4.9
7 відгуків
​СТО «КиевВосток»
​СТО «КиевВосток»

Рейтинг: 4.6
8 відгуків
СТО Frant
СТО Frant

Рейтинг: 5
7 відгуків
СТО AutoHub
СТО AutoHub

Рейтинг: 4.8
6 відгуків
​СТО «Масленка»
​СТО «Масленка»

Рейтинг: 4.8
6 відгуків