Тарас Відгук додано 25 квітня, 2026 год2 перегляда
Замовляв пригон Audi Q8 через Макс Авто, після невдалих спроб знайти хороший варіант по місту, а по Україні куралесить не захотів. Допомогли визначитися з основними характеристиками та приступили до пошуку. Через 2 дні надсилали фото, відео та звіти по технічному стану. Також перевірили історію пробігу. Авто приїхало в обумовлений термін. Стан повністю відповідав тому, що обговорювали. Радий, що попав на нормальних людей, бо « а-ля пригонщиків» зараз багато)
Пригнали в кращому виді, дякую! - Відгуки про СТО Макс Авто
відгук
Коментарі до відгуку