Віталій Відгук додано 16 лютого, 2026 год6 переглядів
Звернувся за рекомендацією знайомих. Був свіжак з Європи VW Tiguan в хорошому стані, не биток. Перед продажем провели діагностику і показали її результати. Сподобалося, що не приховували навіть дрібні недоліки. Ціна відповідала стану машини. Вже місяць в експлуатації, більше 3тис.км. і повний порядок.
Звертався по рекомендації, тепер сам раджу Макса) - Відгуки про СТО Макс Авто
відгук
Коментарі до відгуку