Я помітила, що мій рівень німецькою дійсно покращився. Мій словниковий запас збільшився, а також рівень говоріння. Оскільки я живу в Німеччині, то на практиці бачу, що стала більше розуміти та більше чого я можу сказати і виговоритися в різних ситуаціях. Також стараюся більше говорити граматично правильно, хоча ще не завжди виходить, але дійсно бачу прогрес. Навіть мій чоловік це помітив і бере мене з собою, де треба хоч щось сказати в магазині чи на пошті))
Результат навчання - Відгуки про Школа англійської мови English Prime
відгук
Коментарі до відгуку