Серіал “Відоус-Бей” / Widow's Bay (2026)
Опубліковано 2 години 32 хв тому
5.0 1 відгук / 10 переглядів
«Відоус-Бей» (Widow's Bay) - це оригінальний проєкт від стримінгової платформи Apple TV+. Події розгортаються у вигаданому, ізольованому від зовнішнього світу містечку Відоус-Бей («Бухта вдів»), що розташоване на острові за 40 миль від узбережжя Нової Англії. Там немає нормального Wi-Fi, зв'язок постійно зникає, а місцеві жителі дивакуваті й забобонні люди, які щиро вірять, що над островом тяжіє багатовікове криваве прокляття. Новий мер міста, прагматичний і трохи невпевнений у собі вдівець Том Лофтіс (Меттью Ріс), приїжджає туди з материка. Намагаючись підняти економіку острова та довести своєму сину-підлітку Евану, що він на щось здатний, Том вирішує будь-що перетворити Бухту на популярний туристичний курорт. Йому навіть вдається заманити на острів репортера New York Times і перші натовпи туристів. Проте щойно приїжджають гості, стародавнє прокляття прокидається надійно і буквально.
Найкращий комедійний горор за останні роки
Уявіть собі, що серіал “Парки та зони відпочинку” або “Шіттс Крик” раптово закинули у всесвіт... Читати відгук Якщо ви запитаєте мене, який серіал став для мене головним відкриттям цього року, я без вагань відповім — "Widow's Bay". Він вийшов на Apple TV+ без надмірного пафосу та галасу, але сарафанне радіо зробило свою справу, і тепер про нього говорять усі. І абсолютно заслужено!
Уявіть собі, що серіал “Парки та зони відпочинку” або “Шіттс Крик” раптово закинули у всесвіт Стівена Кінґа, а режисером призначили Хіро Мураї. Оце і є формула “Відоус-Бей”. Це дивовижний коктейль з абсурдної офісної комедії та якісного, подекуди дуже моторошного горору. Коли на екрані з'являється густий туман або містичні істоти, тобі реально стає ніяково. Але вже наступної хвилини ти щиро смієшся з того, як мер намагається заспокоїти переляканих хіпстерів-туристів чи розібратися зі своєю максимально дивною асистенткою Патрицією (Кейт О'Флінн тут просто краде кожну сцену!). Меттью Ріс у ролі мера Тома — це стовідсоткове влучання. Він грає такого собі звичайного, дещо боягузливого, але впертого чоловіка, на якого звалилося все інфернальне пекло світу, а йому треба папери підписувати і бюджет затверджувати. Стівен Рут у ролі місцевого фанатика, який кричить "я ж казав!", додає шоу особливого колориту. 10 серій пролетіли для мене як одна мить, а фінал сезону залишив стільки запитань, що я неймовірно радий новині про продовження на другий сезон. Якщо ви пропустили цей шедевр, терміново наздоганяйте, це найкращий комедійний горор за останні роки.