Тест негативний але затримка більше тижня - Відгуки про Постинор

Постинор
Відгук додано 29 вересня, 2023 год 38 переглядів
Був акт без презервативу, відразу після місячних, випила таблетки. Через тиждень зновуплчалися виділення, які схожі до місячних. Чекала наступні місячні в термін але затримка вже більше 7ми днів. Тест зробила, негативний але дуже переживаю, що місячних немає. У кого таке було?




Коментарі до відгуку

На даний момент, ніхто не прокоментував відгук автора


Постинор
Всі відгуки

3.8 5
796 відгуків / 549666 переглядів
Контрацепція
Мирена
Мирена

Рейтинг: 4.6
77 відгуків
Ярина/Yarina
Ярина/Yarina

Рейтинг: 3.9
469 відгуків
Патентекс Овал Н
Патентекс Овал Н

Рейтинг: 4.1
35 відгуків
Эротекс
Эротекс

Рейтинг: 4.1
143 відгука
Жанин
Жанин

Рейтинг: 3.5
47 відгуків
Женале
Женале

Рейтинг: 3.5
101 відгук
Клайра
Клайра

Рейтинг: 3.1
42 відгука
Эскапел
Эскапел

Рейтинг: 3.1
34 відгука
Фарматекс/Pharmatex
Фарматекс/Pharmatex

Рейтинг: 4
131 відгук
Мидиана
Мидиана

Рейтинг: 3.3
40 відгуків