Щиро дякую А.В.Лукашенко та А.А.Бурлака за можливість повноцінно жити. Вже більше 4-х років я маю шанс повноцінно жити саме дякуючи їх роботі. Удачі вам, успіхів та щоденних перемог!
уж и не знаю, за что отстранили главврача и химиотерапевта, сколько при них требовали. но сейчас гребут, как в последний день. пока прохожу обследование, потратил уже почти 15 тыс., с ужасом думаю, потяну ли лечение. как называют цену - так и хочется сказать "спасибо, доктор, что Вы обо мне так хорошо подумали". особенно тяжко смотреть на стариков и старушек, приехавших... Читати відгук уж и не знаю, за что отстранили главврача и химиотерапевта, сколько при них требовали. но сейчас гребут, как в последний день. пока прохожу обследование, потратил уже почти 15 тыс., с ужасом думаю, потяну ли лечение. как называют цену - так и хочется сказать "спасибо, доктор, что Вы обо мне так хорошо подумали". особенно тяжко смотреть на стариков и старушек, приехавших с периферии, которые выходят из кабинета с ошарашенными глазами и разве что могут выдавить, что у них пенсия меньше, чем названная сумма только за одно исследование. будет ли кто жаловаться за коррупцию? не думаю, все жить хотят. а поувольняют этих врачей (дорогих, но опытных)- и лечить будет вообще некому. круг замкнулся
Жена онкобольного и сама онкобольная Губарева А.А.14 листопада, 2019 год
Юрий Викторович хирург от Бога! Замечательный высококвалифицированный онколог, владеющий современнейшими хирургическими методами, в частности, микроинвазивной онкохирургией. В отношениях с больными он всегда спокойный, убежденный в своих действиях, внимательный и располагающий к доверию.
Хочу подякувати зав. відділeння пухлин стравоходу та шлунку Корнадському Ю.М. за тe, що дав шанс моєму тату (82 роки)і поклав нас на опeрацію. Дякую за провeдeння опeраціі з часткового видалeння шлунку та стравоходу профeсору Кіркілeвському С.І., його асистeнтам Назарeнко І.С., Мініч А.А., а також всьому мeдичному пeрсоналу за ваш профeсіоналізм. Натхнeння та удачі у вашій нeлeгкій праці.
Валентина Володимирівна м.Київ10 листопада, 2019 год
Так сталося,що мені прийшлося з лютого 2019 року лікуватися у відділенні пухлин легень та середостіння.Оперували мене прекрасні хірурги - зав.відділення,заслужений лікар України Борисюк Б.О. ,канд.мед.наук Ганул А.В. та Фірчук І.І. Я дуже їм вдячна.Ці люди щодня з максимальною віддачею роблять все , щоб комусь врятувати життя, а комусь його продовжити.У цьому ж відділенні пройшла 6 курсів хіміотерапії.Капали 2 препарати.Мені було... Читати відгук Так сталося,що мені прийшлося з лютого 2019 року лікуватися у відділенні пухлин легень та середостіння.Оперували мене прекрасні хірурги - зав.відділення,заслужений лікар України Борисюк Б.О. ,канд.мед.наук Ганул А.В. та Фірчук І.І. Я дуже їм вдячна.Ці люди щодня з максимальною віддачею роблять все , щоб комусь врятувати життя, а комусь його продовжити.У цьому ж відділенні пройшла 6 курсів хіміотерапії.Капали 2 препарати.Мені було одразу сказано, що обидва препарати є в наявності в інституті.Жодного разу ніхто не натякав ,щоб я їх купувала.Докупляла тільки по списку в аптеці - фіз.розчин й т.ін.на невеликі суми. Можу сказати,що Богдан Онуфрійович дуже піклується про те,щоб по можливості створити у відділенні комфортні умови для хворих.При мені було зроблено ремонт туалетів,душові,поміняли холодильники на нові.Санітарки добре прибирають.Навіть,коли просиш не прибирати сьогодні ,бо чисто,все одно прибирають. Окрема подяка від мене моєму лікуючому лікарю - Іванні Іванівні Фірчук.Дуже приємна людина,енергійна,хороший лікар. Не знаю як складеться моя доля надалі,бо кажуть,що це знає тільки бог - у кожного свої нюанси в протіканні хвороби і т.ін.,але я вдячна цим людям за їх важку працю й ті сили й енергію,які вони витратили, щоб мені допомогти.
Подскажите пожалуйста , к кому обратится с диагнозом Пищевод Барретта? Нужно записаться или как это происходит? Спасибо Также , хотелось бы услышать отзывы о специалистах, к которым обращались с такой проблемой и может кто -то есть с таким диагнозом?
Доброго дня, підскажіть до кого краще звернутися з діагнозом рак молочної залози, рекомендували Костриба Олексій Іванович, може вже зможе оцінити його роботу та дати пораду. Дякую
Виражаю щиру подяку завідуючому відділенням пухлин стравоходу і шлунку Кондрацькому Ю.М. і його асистенту Шудраку Є.А. які зробили мені операцію з видалення шлунку (4-та стадія раку) і спасли мені життя. Я безмежно вдячний їм за чуйність і професіоналізм! Після операції я постійно контактую з цими лікарями і отримую необхідні консультації. Також я вдячний всім медсестрам цього відділення за їх уважність... Читати відгук Виражаю щиру подяку завідуючому відділенням пухлин стравоходу і шлунку Кондрацькому Ю.М. і його асистенту Шудраку Є.А. які зробили мені операцію з видалення шлунку (4-та стадія раку) і спасли мені життя. Я безмежно вдячний їм за чуйність і професіоналізм! Після операції я постійно контактую з цими лікарями і отримую необхідні консультації. Також я вдячний всім медсестрам цього відділення за їх уважність і доброзичливість до пацієнтів. Дай Бог їм всім здоров'я і натхнення в їхній нелегкій праці!
Переваги:
Професіоналізм і належна практика
Недоліки:
Бажано, щоб в НІР були післяопераційні курси реабілітації.
Я счастлив, что попал в грамотные и внимательные руки зав.отделением Кондрацкого Ю.Н. и его наставника Шудрак Е.А. Пусть у каждого, кто столкнётся с этой коварной бедою, будут такие доктора! Добра, терпения, удачи и всего хорошего им!
Мене було прооперовано 4 вересня 2018 року з приводу раку шийки матки з МТС в лімфовузли. Я не знаю що буде далі, бо лікар не Бог але він людина від Бога .Я Вам щиро дякую за вашу нелегку працю . Дай Бог Вам здоров"я ще довго довго рятувати людей ,низький Вам уклін.
Переваги:
Всім дякую
Недоліки:
санітарні норми відділення( робота сестри господині)
Підкажіть, будь ласка, до якого спеціаліста звернутися у Вашому закладі. Наш діагноз "об'ємний процес кінського хвоста на рівні L2 L3 хрящів з паравертебральним та заочеревинним поширенням".
Хочу выразить огромную благодарность сотрудникам отделения онкоурологии за то, что больше 5 лет помогали бороться с раком 4 стадии моему близкому человеку! Настоящие профессионалы именно здесь!
Шудрак Евгений Анатольевич угробил мою маму на жалобу с больным серцем он всё равно назначил ей 3-ю химию!!! На показ кардиограммы, сказал я это не понимаю!!! Как могут работать такие врачи безчувственные, некомпетентные, чёрствые!!!! И тем более лечить людей с таким диагнозом!!!!
Лигирда Ольга Федоровна и Смоланка Иван Иванович-врачи от Бога. Обратилась с проблемой, помогли. Рекомендации и советы дают квалифицированно. Лично я в институте не встретила случаев вымогательства и коррупции. Вы в Одессе не были.....
Здравствуйте! Скажите это нормаль что врачи на седьмом этаже из 702 кабинета курят у себя в кабинете и выходят напротив в служебный кабинет курить ? Вот я сейчас сижу в приемной и дышу этим дымом ?? Это вообще как понимать ??
Життя дарує хвилини радості але на жаль і хвилини тривог. Дякувати Богу що в тяжкі хвилини він посилає добрих, щирих людей, професіоналів, людей з великої літери. Я таких зустріла: це лікарі хірурги відділення голови та шиї Кравець Олег Володимирович, Хлинін Олександр Вікторович та Чернієнко Віктор Володимирович. Велике Вам дякую, низький Вам уклін і моя безмежна вдячність. Лікарі від Бога яким... Читати відгук Життя дарує хвилини радості але на жаль і хвилини тривог. Дякувати Богу що в тяжкі хвилини він посилає добрих, щирих людей, професіоналів, людей з великої літери. Я таких зустріла: це лікарі хірурги відділення голови та шиї Кравець Олег Володимирович, Хлинін Олександр Вікторович та Чернієнко Віктор Володимирович. Велике Вам дякую, низький Вам уклін і моя безмежна вдячність. Лікарі від Бога яким без сумніву можна довірити найцініще що є у кожного з нас життя. Міцного Вам здоров`я і Божої благодаті.
"Золотые руки" хирургов делают подчас невозможное. Женщины, зная, что их будут оперировать именно эти ПРОФЕССИОНАЛЫ не боятся. Дочь-16 лет, познакомившись с ними, сказала, дядечки хорошие, будет все ОК. Благодарим специалистов, благодарим медперсонал за внимание.
В далекому 1986 році моєму батькові тут робили операцію.Таке це страшне слово "РАК".Батько мій живе і досі.Низький уклін Вам, Володимир Семенович.Довгих років Вам.Мій батько молиться за Вас і зараз.
Здравствуйте.посоветуйте пожалуйста проверенного онкогинеколога!(дисплазия шейки матки тип 3-а,аденомиоз.пью Визан-появилась киста на яичнике,меоматозный узел)кто с таким сталкивался?к кому обратиться?
Подскажите пожалуйста хорошего знающего хирурга-проктолога?? У отца, 73 года, обнаружили рак сигмовидного отдела толстого кишечника, направили в НИР. Параллельно лечим таргентной терапией единственную почку, которая тоже поражена, по ней положительная динамика.
Добрий день! Я приїхала в Київ дуже знервована, налякана та навіть прощалась з життям. Направили в НІР, у відділення пухлин стравоходу та шлунку до зав. відділенням Кондрацького Юрія Миколайовича, якому дуже вдячна за те що уважно вислухав, подивився аналізи, виписки і сказав що надія є, попробуєм поборотися, також окреме спасибі за мого висококваліфікованого, доброго лікаря Колеснік Андрія , до... Читати відгук Добрий день! Я приїхала в Київ дуже знервована, налякана та навіть прощалась з життям. Направили в НІР, у відділення пухлин стравоходу та шлунку до зав. відділенням Кондрацького Юрія Миколайовича, якому дуже вдячна за те що уважно вислухав, подивився аналізи, виписки і сказав що надія є, попробуєм поборотися, також окреме спасибі за мого висококваліфікованого, доброго лікаря Колеснік Андрія , до якого звертаюсь в любий час і завжди отримую відповідь. Окрема подяка мед. персоналу за професіоналізм, людяність. Щодо коштів, то у цему відділенні їх ніхто не вимагає. Дуже велике Вам спасибі і дай Бог міцного здоров'я Вам і вашим рідним.
Переваги:
Висококваліфікований персонал, дуже гарне відношення
Дуже дякую лікарям інституту раку.Особливо зав.від.Кондрацькому Юрію Миколайовичу та нашому лікуючому лікарю Колеснику Андрію Володимировичу.Дуже гарно віднеслися і навіть після виписки можемо звернутися за порадою.Велике вам дякую за ваш професіоналізм та відношення.
Національний інститут раку України (НІР) – це клінічний та дослідницький міжнародно-акредитований онкологічний центр, що є невід’ємною частиною спеціалізованої, висококваліфікованої медичної допомоги в Україні. НІР охоплює всі аспекти контролю за онкологічними захворюваннями: профілактика, скринінг, лікування та наукові дослідження. НІР проводить дослідження на базовому, трансляційному та клінічному рівнях, що в кінцевому підсумку,... детальніше
Вдячна за життя
гребут, как в последний день
Врач Остапенко Юрий Викторович
Відмінна якість обслуговування
Подяка від Валентини Володимирівни м.Київ
Можу сказати,що Богдан Онуфрійович дуже піклується про те,щоб по можливості створити у відділенні комфортні умови для хворих.При мені було зроблено ремонт туалетів,душові,поміняли холодильники на нові.Санітарки добре прибирають.Навіть,коли просиш не прибирати сьогодні ,бо чисто,все одно прибирають.
Окрема подяка від мене моєму лікуючому лікарю - Іванні Іванівні Фірчук.Дуже приємна людина,енергійна,хороший лікар.
Не знаю як складеться моя доля надалі,бо кажуть,що це знає тільки бог - у кожного свої нюанси в протіканні хвороби і т.ін.,але я вдячна цим людям за їх важку працю й ті сили й енергію,які вони витратили, щоб мені допомогти.
Пищевод Барретта
Порошу поради
Костриба Олексій Іванович
Щира подяка
Також я вдячний всім медсестрам цього відділення за їх уважність... Читати відгук Виражаю щиру подяку завідуючому відділенням пухлин стравоходу і шлунку Кондрацькому Ю.М. і його асистенту Шудраку Є.А. які зробили мені операцію з видалення шлунку (4-та стадія раку) і спасли мені життя. Я безмежно вдячний їм за чуйність і професіоналізм! Після операції я постійно контактую з цими лікарями і отримую необхідні консультації.
Також я вдячний всім медсестрам цього відділення за їх уважність і доброзичливість до пацієнтів. Дай Бог їм всім здоров'я і натхнення в їхній нелегкій праці!
Благодарен за профессионализм
Хочу подякувати лікарю Свінціцький Валентин Станіславович
Порадьте лікаря
Благодарность
Некомпетентные врачи убивают людей!!!!
Благодарность
Молодые специалисты
Специалисты на высшем уровне...
Променева терапія
Врачи курят в кабинете !!
хочу допомоги вид вас
Безмежна вдячність і низький уклін
Отделение опухолей пищевода и желудка
Благодарим Ивана Ивановича Смоланка и Андрея Александровича Ляшенко
Процик Володимир Семенович.
Гинекология
Нужен онколог-проктолог!!!
Гинекология
Лимфогранулематоз
Відгук про відділення пухлин стравоходу та шлунку
Подяка лікарям