Очень плохо - Відгуки про Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова

Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова
Відгук додано 21 червня, 2021 год 87 переглядів
Делала в поликлинике института Шалимова УЗИ вен и последующую консультацию врача. Все было грубо и непрофессионально!!! Цены не соответствуют их уровню обслуживания!




Коментарі до відгуку

На даний момент, ніхто не прокоментував відгук автора


Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова
Всі відгуки

3.7 5
89 відгуків / 10883 перегляда
Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова
Національний інститут хірургії і трансплантології ім. А.А. Шалімова був утворений на базі 6-ї лікарні міста Києва Київським НДІ клінічної та експериментальної хірургії МОЗ України. У 1993 році медичний заклад було включено в список наукових установ Академії медичних наук України, а в 2000 році був перетворений в Інститут хірургії та трансплантології.... детальніше

Клініки
Клиника "Добрый прогноз"
Клиника "Добрый прогноз"

Рейтинг: 3.9
158 відгуків
Офтальмика
Офтальмика

Рейтинг: 3.8
102 відгука
Национальный Институт Рака
Национальный Институт Рака

Рейтинг: 3.5
1769 відгуків
Стоматология Клуб 32
Стоматология Клуб 32

Рейтинг: 4.8
11 відгуків
Линлайн
Линлайн

Рейтинг: 3.6
144 відгука
ЛІСОД
ЛІСОД

Рейтинг: 4.2
549 відгуків
Інститут серця (Институт сердца)
Інститут серця (Институт сердца)

Рейтинг: 2.2
11 відгуків
Клиника ФОРПОСТ
Клиника ФОРПОСТ

Рейтинг: 3.3
94 відгука