P.S. Як малесеньке уточнення. Вона буде кіпіти від сказаної правди. Та всіх своїх ( чи то пихаря, чи то батьків, родичів, чи то тих же дівчат- наймичок) писати гнівні листи на одну тільки тему- " Обидели мышку- написали в норку". Адміну треба приготуватися, випити чарочку " наливочці" та посилати всі ці гнівні промови, " що ми на вас напишемо у "ООН, та раду спільнот по правам людини, ЛГБТ, МАГАТЕ , та особливо у СпортЛото" у відповідне місце нижче за смітник.
Правда як шило у мішку- не сховаєшь - Відгуки про Психологічно-корекційний центр Lavender | Київ
відгук
Коментарі до відгуку