Хочу доповнити, як та правдива дійсність до тебе, Чорній Анастасія, як керівниця, не знаю чого: чи то кімнати з іграшками, чи то віслюків- відвідувачей. Анастасія- де твій досвід? Де праця з дітьми? І якщо ти Психо- нейро- чи то продовжувач, чи то імітатор тобі знайомих фізичних вправ , то скажі мені за що ти вказуєшь свій прайс в 2500грн за годину особисто відвідування дитини до тебе. Ти що фахівець п'ятого рівня. Що за цю годину відпрацює по тестовій программі запитань. Наприклад - де різниця між полуницею та суницею, чи черешнею та вішнею, чи батоном, та бутербродом, чи що яскравіше червоне, чи полум'яне. Ти Анастасія Чорній працюєш по підручникам, причому дуже дешевим. А потім хіхікаючи потребуєш за годину цих тестів дитині 70$. Ти що взагалі таке? Мабуть ти в казковій країні "Аліси- задзеркалля", чи просто йобнута зухвала малолітка? Що дроч*лкою працює кривляючись . Почни з простого- докажи своє вміння, та досвід працювати з дітьми. А не якесь нестерпне відвідуваність кімнати іграшок та барв. Тобі кривляка, до вчительки, до вихованки, до психологині дітей як тій тупій колоді, що тре свої щоки перед дзеркальцем- та як та Инна Чурікова ( дуже її поважаю)що доказала що внутрішня краса в десятеро більше за зовнішність. Ти просто кривляка перед дзеркальцем- Анастасія Чорній, що не маєш ні габаритів, ні уявлення габаритів свого місця в цьому світі. І якщо ти просить -65-70$ за конституцію " психіатора" дитини- то це як назвати? Лікуйся, від свого дитячого максималізма , і якщо у тебе є кому це розуміти ( чоловік) , нехай тебе впрягає як ту кобилу до РОЗУМУ !!!
Студентка, що вирішила, що вона надфахівець - Відгуки про Психологічно-корекційний центр Lavender | Київ
відгук
Коментарі до відгуку