Ступінь непрофесійності, та розводняку зрозуміла, коли пішла з дитиною до другого ,бо вже я зрозуміла- професійного логопеда. Одна година праці цього фахівця, а потім через неділю ще так саме. І я не бачила результата, але ця доктор посміхнулася, та заспокоїла мене, що у моєї дитині вже постанова речі гарна, після цього я сама незрозуміла де і як це так швидко виправилося. Теж саме стосується про підготовку до школи, але комплексне напрацювання де діти вчаться слухатися, робити що від них в колективній праці потребують, вміння витримувати увагу, зосереджуватися. Бути дисциплінованими. А тепер подивиться на цю дітячу кімнатку з іграшками, це спотворення уявлення про виховання, та підготовку дітей до подальшого розвитку. Та всі " психологіні"... Таких універ випускає по 200-300 осіб на рік. А тут я бачу що така собі кмітлива пройдоха- Чорній Анастасія тільки і вміє хвастатися якимись папірцями, а не своїм досвідом. Якісь грамоти- що не варті нічого, бо одна фірмочка влаштувала курси для якоїсь особи і видала їй похвалу. Це якесь "Шапіто". Та ця кривляка - Анастасія відразу тиче клієнта в прайс оцінювання гри з дітьми - щоб люди які там бували їй не сильно навантажувати мозок. Це просто кімната для розваги дітей за 800грн за годину. Тобто дуже дорога, якщо порівнювати з чимось таким для розваг. Ніякого окремого спілкування, та систематичної праці над даною дитиною у них нема, бо вони самі розуміють, що батьки дуже швидко зрозуміють що вони попали в ляльковий театр. То ця Чорній перш чим розмовляти, та вислуховувати батьків з їх запитаннями- вона вам показує прайс від 800грн і до 2500грн. за годину. Але не може відповісти за що ці гроші вона хоче отримати. І казати, що у мене "дІплом" нестерпного нейро- чи то хирурга, чи то фізкультурника, де вона сиділа за партою та невідсвічувала. Бо вона тільки може кривлятися, та поглядати на свій годинник. Сама ще лялька, бо немає не розуміння ,ні терпіння по відношенню до дітей. Пішла б вона спочатку до дітсадочка, та відпрацювала там хоч пів - року, щоб зрозуміти як це тяжко. А не вчила б ця малолітка по розуму вихованню дітей. Сама ти хоч впорається з цим. Для тебе година проведенна з дитиною це вже тягар. Бо я бачила як ти дивишся лише на годинник. А у таких пройдисвіток тільки одне на умі, як перекласти свій тягар на другу людину. І якщо у тебе є чоловік- то це терпіло і лох в кубі.
Світ,мій дзеркальце скажи, Я ль на світі всіх умніше... - Відгуки про Психологічно-корекційний центр Lavender | Київ
А тепер подивиться на цю дітячу кімнатку з іграшками, це спотворення уявлення про виховання, та підготовку дітей до подальшого розвитку. Та всі " психологіні"... Таких універ випускає по 200-300 осіб на рік. А тут я бачу що така собі кмітлива пройдоха- Чорній Анастасія тільки і вміє хвастатися якимись папірцями, а не своїм досвідом. Якісь грамоти- що не варті нічого, бо одна фірмочка влаштувала курси для якоїсь особи і видала їй похвалу. Це якесь "Шапіто". Та ця кривляка - Анастасія відразу тиче клієнта в прайс оцінювання гри з дітьми - щоб люди які там бували їй не сильно навантажувати мозок. Це просто кімната для розваги дітей за 800грн за годину. Тобто дуже дорога, якщо порівнювати з чимось таким для розваг. Ніякого окремого спілкування, та систематичної праці над даною дитиною у них нема, бо вони самі розуміють, що батьки дуже швидко зрозуміють що вони попали в ляльковий театр. То ця Чорній перш чим розмовляти, та вислуховувати батьків з їх запитаннями- вона вам показує прайс від 800грн і до 2500грн. за годину. Але не може відповісти за що ці гроші вона хоче отримати. І казати, що у мене "дІплом" нестерпного нейро- чи то хирурга, чи то фізкультурника, де вона сиділа за партою та невідсвічувала. Бо вона тільки може кривлятися, та поглядати на свій годинник. Сама ще лялька, бо немає не розуміння ,ні терпіння по відношенню до дітей. Пішла б вона спочатку до дітсадочка, та відпрацювала там хоч пів - року, щоб зрозуміти як це тяжко. А не вчила б ця малолітка по розуму вихованню дітей. Сама ти хоч впорається з цим. Для тебе година проведенна з дитиною це вже тягар. Бо я бачила як ти дивишся лише на годинник. А у таких пройдисвіток тільки одне на умі, як перекласти свій тягар на другу людину. І якщо у тебе є чоловік- то це терпіло і лох в кубі.
відгук
Коментарі до відгуку