Іван Відгук додано 20 квітня, 2026 год5 переглядів
Звертався до Автоскупка для продажу авто в Києві. Потрібно було терміново продати машину, тому шукав саме послугу автовикуп. Подзвонив, домовилися про виїзд експерта досить швидко. Оцінку зробили на місці, без зайвих затягувань. Гроші отримав одразу після оформлення. Все пройшло спокійно і без зайвої бюрократії. Загалом сервіс сподобався, для термінового продажу авто – нормальний варіант
Задоволений автовикуп - Відгуки про Компанія "Автоскупка"
відгук
Коментарі до відгуку