Перший незалежний сайт відгуків України
РУС
/
УКР
Вхід / реєстрація
Видалення відгуків
Зворотний зв'язок
Про нас
Угода користувача
Політика конфіденційності
РУС / УКР
Написати відгук
Головна
›
Автомобілі
›
Продаж автомобілів
›
Компанія "Автоскупка"
Хорошие специалисты - Відгуки про Компанія "Автоскупка"
Поширити відгук
Відповісти автору
Згоден з автором
Не згоден з автором
Поскаржитись
Сторінка відгука
Антон
Відгук додано
20 січня, 2022 год
7
переглядів
Компанию однозначно рекомендую! Грамотные специалисты хорошо оценили мое авто после ДТП. Совершили сделку всего лишь за несколько часов после звонка
Відповісти
Написати
відгук
Поширити
77
Всі відгуки
Коментарі до відгуку
На даний момент, ніхто не прокоментував відгук автора
Компанія "Автоскупка"
Всі відгуки
4.9
5
77
відгуків
/ 1588 переглядів
Відмінно
Добре
Всі відгуки
Компанія "Автоскупка"
Продаж автомобілів
Продаж автомобілів
AUTO.RIA.com
Рейтинг: 1.4
863 відгука
carsusa.com.ua авто из США
Рейтинг: 4.3
18 відгуків
planetavto.ua купить б/у авто в Украине
Рейтинг: 2.3
18 відгуків
НВО Практика
Рейтинг: 1
2 відгука
autoline.ua
Рейтинг: 4.7
44 відгука
Салон Electri4ka Днепр
Рейтинг: 1
1 відгук
Shippingcars
Рейтинг: 5
14 відгуків
Auto Desk (Авто из США)
Рейтинг: 4.4
35 відгуків
One Way Logistic
Рейтинг: 5
79 відгуків
АИС
Рейтинг: 3.8
142 відгука
Ще продаж автомобілів
Угода користувача
Політика конфіденційності
Видалення відгуків
Вебмайстрам
Зворотний зв'язок
Про нас
Медицина
Клініки
Ліки
Препарати для схуднення
Контрацептиви
Компанії
Вантажоперевезення
Авиакомпании
Оператори мобільного зв'язку
Страхові компанії
TV та кіно
Фільми
Телепередачі
Телеканали
Шоу-програми
Магазини
Продовольчі супермаркети
Будівельні гіпермаркети
Косметика і парфюмерія
Товари для дітей
IT і інтернет
Інтернет-магазини
Інтернет провайдери
Соціальні мережі
Комп'ютерні ігри
Автомобілі
АЗС
СТО
Автомагазини
Моторні масла
Контакти
Україна, Київ
Телефон:
+38 (095) 446-97-19
E-mail:
[email protected]
Всі права захищені.
© 2010-2026 Відгук™
Хорошие специалисты - Відгуки про Компанія "Автоскупка"
відгук
Коментарі до відгуку