Дмитро Відгук додано вівторок, 9 червня17 переглядів
Замовляємо товар на цьому сайті з повною передоплатою, і вдруге стикаємося з серйозними проблемами.
Минуло вже шсть днів після оплати, а замовлення так і не було відправлено. Замість чітких пояснень ми чуємо лише відмовки та постійні виправдання. Отримати зрозумілу інформацію про причини затримки неможливо.
Окремо хочеться відзначити вкрай низький рівень обслуговування клієнтів. Спілкування з представником магазину залишило виключно негативне враження через грубе та неповажне ставлення.
За весь час онлайн-покупок мені ще не доводилося стикатися з настільки низьким рівнем сервісу та таким зневажливим ставленням до клієнтів. Вкрай розчарований(а) та не рекомендую цей магазин.
Не годиться - Відгуки про Интернет магазин Flagman - товары для рыбалки
Минуло вже шсть днів після оплати, а замовлення так і не було відправлено. Замість чітких пояснень ми чуємо лише відмовки та постійні виправдання. Отримати зрозумілу інформацію про причини затримки неможливо.
Окремо хочеться відзначити вкрай низький рівень обслуговування клієнтів. Спілкування з представником магазину залишило виключно негативне враження через грубе та неповажне ставлення.
За весь час онлайн-покупок мені ще не доводилося стикатися з настільки низьким рівнем сервісу та таким зневажливим ставленням до клієнтів. Вкрай розчарований(а) та не рекомендую цей магазин.
відгук
Коментарі до відгуку