Почну з того, що у флагмана я вже закупився на 50к гривень.
Це найгірший магазин, який я бачив за життя. Підтримка жахлива, в телеграмі сидить якась закомплексована дівчинка. По телефону хамло. Це насправді типовий український бізнес, де піклуються тільки про гроші , а не про клієнта. Клієнт НЕ ЗАВЖДИ ПРАВ, в них завжди якісь відмазки..
Кожне замовлення вони відправляють до тижня ( для порівняння, я в Женеву відправляв, туди швидше доїжджало ніж ДОСТАВКА КУРʼЄРОМ ПО МІСТУ КИЇВ!!!) Так, в них реально є круті товари, але якщо коротко я рекомендую ніколи не робити покупки онлайн , йти до фізичного магазину або с куплятися на інших сайтах…
Ніколи не замовляйте онлайн - Відгуки про Интернет магазин Flagman - товары для рыбалки
Це найгірший магазин, який я бачив за життя. Підтримка жахлива, в телеграмі сидить якась закомплексована дівчинка. По телефону хамло. Це насправді типовий український бізнес, де піклуються тільки про гроші , а не про клієнта. Клієнт НЕ ЗАВЖДИ ПРАВ, в них завжди якісь відмазки..
Кожне замовлення вони відправляють до тижня ( для порівняння, я в Женеву відправляв, туди швидше доїжджало ніж ДОСТАВКА КУРʼЄРОМ ПО МІСТУ КИЇВ!!!)
Так, в них реально є круті товари, але якщо коротко я рекомендую ніколи не робити покупки онлайн , йти до фізичного магазину або с куплятися на інших сайтах…
відгук
Коментарі до відгуку