Интернет магазин Flagman - товары для рыбалки відгуки клієнтів / страница 2

Интернет магазин Flagman - товары для рыбалки відгуки клієнтів
Интернет магазин Flagman - товары для рыбалки
1.3 5
68 відгуків / 5514 переглядів
Результати відгуків

Выполнение заказ

Гость Гость 2 листопада, 2024 год
Обслуживание клиентов и оперативность выполнения заказа. Ужасное, заказ жду больше недели.
У нас акция - да клиента это вообще не должно волновать. Короче магазин очко

Дуже гарний магазин

Гость Гость 26 жовтня, 2024 год
Товари дуже гарні не ламаються
Дуже гарно работают рекомендації в них добрі
Все дуже гарно мені подобається і вудилещям респект
Переваги:
  1. Дуже добре рекомендую
Недоліки:
  1. Немає

Банять коли не ме чим вiдповiсти

Гость Гость 20 жовтня, 2024 год
На тому тижднi Солодовник об'явив в чатi вiдеозверненнi о 5% знижцi додатково до ваших дисконтiв.На кассiв получив вiдмову.Описав цю ситуацiю в чатi та адмiнFlaan мене забанив..мабудь не знав що вiдповiсти.Дитям
чий садок.

Жахлива робота

Романюк Романюк 27 вересня, 2024 год
Доброго дня хочу поділитися відгуком про роботу інтернет магазину Флагман рибалка..
Заказав товар в неділю в понеділок передвонили сказали що половину того що я заказав нема в наявності -хотя на сайті все було вислали в понеділок смс що заявка прийнята ..вже п'ятниця прийшло смс що товар комплектується це що за робота така магазин нерекомедую шл*к пішли н....
Переваги:
  1. Нема плюсів
Недоліки:
  1. Нерокомендую шл*к

Вірю кожному відгуку

Гость Гость 17 вересня, 2024 год
Ще раз переконуюсь, якщо щось треба купити, то спочатку перечитай відгуки. Вдруге у них купую через сайт і знову переконуюсь що це просто шарашка. Працюють линиві бездарі,замовлення треба чекати декілька днів. Не Флагман а дніще якесь

Махове вудлище

Alex Alex 4 серпня, 2024 год
Доброго вечора, купив вудлище від Flagman на подарунок, 2 шт, і стало стидно що їх подарував, спочатку в перший день рибалки зламався на одній кінчик, потім і на другій, поміняли, а тут уже зламалася на другій половині сама палка, не рекомендую.
Також відгук мій не проходить на сайті!

Не вислали товар

Антон Антон 27 липня, 2024 год
Зробив замовлення, перетелефонували, підтвердив замовлення. Ну його так і не вислали.
Зателефонував днів через 3, кажуть зараз вам зателефонує менеджер.....не телефонує....

Флагман і гарантії ?

Гость Гость 30 травня, 2024 год
Добрий день!Купив спінінг New Distroyer,на першій рибалці він зламався на стику посередині(виважував рибу,сом 3,200),приїхав в магазин написав заяву (забрали разом з чеком)і тиша!минуло майже три тижні,дзвоню на гарячу лінію,кажуть на діагностиці,склалося враження від розмови що я їм щось винен!Будьте уважні,перед тим як щось брати такого плану читайте форуми і як сказав продавець магазину (майже все де знижка 20+% краще не... Читати відгук Добрий день!Купив спінінг New Distroyer,на першій рибалці він зламався на стику посередині(виважував рибу,сом 3,200),приїхав в магазин написав заяву (забрали разом з чеком)і тиша!минуло майже три тижні,дзвоню на гарячу лінію,кажуть на діагностиці,склалося враження від розмови що я їм щось винен!Будьте уважні,перед тим як щось брати такого плану читайте форуми і як сказав продавець магазину (майже все де знижка 20+% краще не брати!(те сухе,те сире!)Всім вдалих рибалок!якщо комусь цікаво як закінчиться історія,можу відзвітувати!
Переваги:
  1. Поки не має!
Недоліки:
  1. Якісь не відповідає дійсності!

Робота сервісного центру

Антонцев Андрей Антонцев Андрей 26 березня, 2024 год
Хочу зарадити майбутнім користувачам котушок. При обслуговуванні котушок Shimano (нових), замінили два підшипника на самий дешевий Китай, крім того, мастило теж Китай. Категорично не рекомендую звертатись з обслуговування котушок.
Переваги:
  1. Нема плюсів, одні мінуси
Недоліки:
  1. Нема плюсів, одні мінуси

Товару не було с наявності, а гроші за нього забрали

Микола Микола 18 лютого, 2024 год
Робив замовлення на багато позицій оскільки були акційні пропозиції, менеджер при дзвінку довів інформацію що немає деяких позицій, я запропонував замінити чимось схожим і в тому ж ціновому діапазоні, у підсумку сума замовлення не змінилась, а дві позиції у замовленні так і не прийшли

Сервісний центр флагмана

Гость Гость 4 грудня, 2023 год
Такого дніща я ще не зустрічав, сервісний центр не працює, навіщо взагалі його треба було створювати! Відповідь на повідомлення надают в кращому випадку через добу, обіцянки не виконують.

Обережно шахраї

O.F.K. O.F.K. 4 грудня, 2023 год
Прислали не тей фідер що замовляв. Два тижні не повертають кошти.Не раджу в них щось купувати.Повне лайно.
Недоліки:
  1. Одні мінуси

Ужасное обслуживание

Владимир Владимир 19 вересня, 2023 год
Сделал заказ во вторник сказали отправят в пятницу, в пятницу не отправили - перезвонил сказали отправят в понедельник но в понедельник тоже не отправили... В итоге больше недели ожидания. Не рекомендую магазин.

Катушка спінінгова онукс 2500s

Дмитро Дмитро 8 вересня, 2023 год
П'ять днів дзвінків і вже немає потреби чекати 14 днів вчора в вечері прислали обмін катушка в відмінному стані все працює P. S. Менеджери говоріть людям так як є що чекати потрібно 14 днів, а не брехати що все вирішиться завтра і так кожен день дякую що послухали і не заставили чекати 14 днів

Катушка спінінгова онукс 2500s

Дмитро Дмитро 7 вересня, 2023 год
Заказав катушку прийшла швидко але бракована відправив назад довбали мозги 5 днів доки не дійшло до позову до суду сьогодні відправили другу, побачимо що прийде більше нічого в них не закажу P. S. Перевіряйте товар на почті, немає віри цій фірмі
Недоліки:
  1. Був би плюс, як щоб не мінуси

Катушка спінінгова Azura Safina 2500S , Замовлення №544047

Гость Гость 29 червня, 2023 год
При отриманні замовлення №544047 виявилось що катушка спінінгова Azura Safina 2500S вітринна (остання). Так як купував на подарунок мені така не підходить. Але ж можна було сказати що вона вітринна щоб клієнт обрав їхати в другий магазин. А так навіть ніхто не вибачився і перенаправили в інший магазин. Дякую за витрачений час і гроші.
Переваги:
  1. Немає
Недоліки:
  1. Все що немає в плюсах

Service жесть

Гость Гость 2 травня, 2023 год
Просто гівно, а не сервіс
Зробив замовлення на сайті, чекав тиждень поки збирали, не зібрали
Зателефонував на гарячу лінію, питаю, як справи, кажуть хз, мали менеджери вам зателефонувати, уточнимо і зателефонуємо.
За годину дзвінок з магазину - замовлення зібрано. Каже, у вас два дні шоб забрати хахахахха
В той самий день і на наступний отримую близько шести дзвінків, шо замовлення... Читати відгук
Просто гівно, а не сервіс
Зробив замовлення на сайті, чекав тиждень поки збирали, не зібрали
Зателефонував на гарячу лінію, питаю, як справи, кажуть хз, мали менеджери вам зателефонувати, уточнимо і зателефонуємо.
За годину дзвінок з магазину - замовлення зібрано. Каже, у вас два дні шоб забрати хахахахха
В той самий день і на наступний отримую близько шести дзвінків, шо замовлення готове, одні кажуть коли заберете, другі питають чи забрали, жесть
Їду в магазин на другий день, кажу я забрати замовлення, шукали 20 хв, не знайшли, збирали наново. При тому шо я міг і сам зібрати, але був обмежений по часу, тому й замовив на сайті самовивіз.
Поки збирали, задав питання працівнику, у відповідь хтось з відвідувачів каже то йому певно таке треба, нащо почув відповідь «я шо йому буду годину пояснювати шо то таке». Працівники магазину ходять так, ніби я прийшов до них додому і почав їх замахувати
Далі прочекавши 25 хв, нарешті почався розрахунок. На касі пробивали якусь партію, ніби в магазин приїхало дві фури товару, почекавши 5 хв, мені запропонували перейти на іншу касу, де все пробили. Пробили, але не розрахували, бо розрахунок на касі біля виходу. Пішов туди. Якийсь пан шось сказав, типу почекайте, на що касирша чи напарниця сказала у відповідь «нашо мені вислуховувати потім», хоча я ні слова не сказав.
Кароч, я в шоці

Така собі контора

Володимир Володимир 20 березня, 2023 год
Купив котушку. Відкрутився фрикціонна гайка. Запчастин немає. В чому суть сервісу? Додзвонитися без толку. Телефон міський, в той час, як ними ніхто вже не користуються. Треба спеціально поповнювати телефон, щоб вони відповіли, що нічого немає і не консультують. Головне, щоб ти купив. А далі собі як хочеш.
Переваги:
  1. Ніби ціни бувають періодично із знижками.
Недоліки:
  1. Сервіс нульовий.

Покупками остался доволен

Гость Гость 2 лютого, 2023 год
Сделал заказ на Татьянин день. Приятно был удивлён скидками. Жаль что раньше не знал о таких акциях от Flagmsn.
Переваги:
  1. Товар пришёл согласно заказа
Недоліки:
  1. Есть небольшая задержка в получении но не критично все равно до весны ещё много времени

Внимание Мошенники

Гость Гость 26 вересня, 2022 год
Забрали на гарантийный ремонт через месяц позвонили и сообщили что мой случай не гарантийный и я должен им деньги за ремонт. На вопрос почему всего лишь месяц прошел, чтобы мне это сообщить, ответили что очень много ремонтов, некогда. Продают некачественный товар и под видом гарантийного ремонта сбивают деньги. Сделать ремонт в любом другом месте будет в 10 раз дешевле.

Ніколи більше

Гость Гость 6 вересня, 2022 год
Ще 25 серпня товар було оплачено. Вже 6 вересня, замовлення ще комплектується. Не раджу навіть ворогу у них замовляти у інтернет магазині, а тим більше на- перед сплачувати. Це моя остання співпраця з тим магазином.
Переваги:
  1. Відсутні
Недоліки:
  1. Відправка, підтримка.

Китай є китай

Олександр Олександр 5 вересня, 2022 год
Непоганий магазин,але і дешевим його не назвеш.Всі фідерні вудлища,які купив у Флагмані,через невеликий проміжок часу довелось ремонтувати.У місцях найбільшого навантаження просто ламаються,як сірники.Після накладення шини виглядає не дуже,але працює.Звичайно це не найдорожчі фідера,це саме середній флагманівський сегмент.Тому хто любить якісний товар,який не потрібно доробляти напильником,краще купити щось дорожче,але більш якісне.Магазин подобався,в ньому були адекватні ціни,але коли нестабільний курс долара... Читати відгук Непоганий магазин,але і дешевим його не назвеш.Всі фідерні вудлища,які купив у Флагмані,через невеликий проміжок часу довелось ремонтувати.У місцях найбільшого навантаження просто ламаються,як сірники.Після накладення шини виглядає не дуже,але працює.Звичайно це не найдорожчі фідера,це саме середній флагманівський сегмент.Тому хто любить якісний товар,який не потрібно доробляти напильником,краще купити щось дорожче,але більш якісне.Магазин подобався,в ньому були адекватні ціни,але коли нестабільний курс долара і немає жодного цінника ,а вони вираховують ціну в ручному режимі по курсу -виглядає дуже по жлобськи.Три бали .

Браковый товар, не проверили, не обменяли.

Дмитрий Дмитрий 30 червня, 2022 год
Номер заказа 429374, товар перед продажей не проверили, в итоге брак, трещит как трещетка при намотке шнура.
Деньги на след день или анологичный товар не дали.

Отморозились от заказа

Максим Максим 17 березня, 2022 год
Имел возможность делать заказ в этом магазине летом прошлого года. Собрал корзину, заказ оформил и дальше дело так и не сдвинулось. Видимо очень заняты, что не когда заказы отправлять.

Не рекомендую

Артем Артем 17 лютого, 2022 год
Замовив товар і оплатив картою 1000грн, ніякого дзвінка не було від них, подзвонив сам сказали що багато замовлень не встигають, чекаю вже 12 день, дзвоню говорять одне і теж що не встигають, хамлять, найгірший інтернет магазин який знаю
Переваги:
  1. Плюсів 0
Недоліки:
  1. Час доставки, хамовиті працівника

Кинули з акційним товаром

Микола Микола 23 жовтня, 2021 год
Замовив у флагмані чоботи Flagman Eva високі 44Р і +побрикушкі всякі! Чоботи були 599 гр. А на наступний стали 750 тоїх непоклали а побрикушкі прийшли! Менеджер мав передзвонить три раза але їм по..й! Більше небуду користуватись їхніми послугами, бо вже не перший нюанс що забувається!
Переваги:
  1. Гарні картинки і акції
Недоліки:
  1. Це коли товар в наявності але на складі його нема! Вічна відмазка - менеджер вам передзвонить

Гарантия от флагман

Ярослав Ярослав 26 жовтня, 2020 год
27 дней ожидания и звонков на горячую линию, в ответ лишь обещания сейчас решить вопрос...
Не покупайте во флагмане то, что может нуждаться в гарантии иначе вас ждёт веселуха!

Катушка флагман и их сервис

Ярослав Ярослав 18 жовтня, 2020 год
Купил Onyx 4000, намотал шнур, мотает очень даже нормально, пошел на море и чувствую что-то в бланк бьёт, прихожу домой кручу и слышу щелк вверху положения шпули и тычок в руку в нижнем, в течении 7 дней получилось заскочить в магазин, показываю что как, ну говорят да, но мы вам ничем помочь не можем, отправляйте на экспертизу, ну ладно думаю,... Читати відгук Купил Onyx 4000, намотал шнур, мотает очень даже нормально, пошел на море и чувствую что-то в бланк бьёт, прихожу домой кручу и слышу щелк вверху положения шпули и тычок в руку в нижнем, в течении 7 дней получилось заскочить в магазин, показываю что как, ну говорят да, но мы вам ничем помочь не можем, отправляйте на экспертизу, ну ладно думаю, 29отправляю, первого только ее забирают и вот уже 19 число полное молчание, при том что в течении 14дней по закону обмен возврат, звонил за это время дважды, ждите говорят, вам перезвонят.
Не сервис а попадалово!!!!
1 згоден

Купил спининг с дефектом

andreyvprs@gmail.com [email protected] 11 червня, 2020 год
Заказал спининг в Флагмане, пока он шёл почтой, упал в цене на 300 гр~консультант не предупредил, что будет акция и стоит подождать денек с заказом. Так это ещё пол беды, они прислали спининг с косметический дефектом-на вершинке между тюльпаном и вторым кольцом бугор клея, внешне коробит, и не известно, что под клеем-возможно трещина, х. з.. Написал письмо на горячую линию,... Читати відгук Заказал спининг в Флагмане, пока он шёл почтой, упал в цене на 300 гр~консультант не предупредил, что будет акция и стоит подождать денек с заказом. Так это ещё пол беды, они прислали спининг с косметический дефектом-на вершинке между тюльпаном и вторым кольцом бугор клея, внешне коробит, и не известно, что под клеем-возможно трещина, х. з.. Написал письмо на горячую линию, в ответ тишина. Короче говняный магазин, хотя по скидками порой выстреливают чудесами. Интернет магазин Flagman - товары для рыбалки - Купил спининг с дефектом Интернет магазин Flagman - товары для рыбалки - Купил спининг с дефектом
Переваги:
  1. Скидки
Недоліки:
  1. Товар перед отправкой не проверяют, клиентов не ценят
Интернет магазин Flagman - товары для рыбалки
Интернет магазин Flagman - товары для рыбалки
Рейтинг 1.3 з 5 на підставі 68 відгуків

Товари для полювання та риболовлі
Интернет-магазин PROFISH.UA
Интернет-магазин PROFISH.UA

Рейтинг: 2.3
3 відгука
ibis.net.ua интернет-магазин
ibis.net.ua интернет-магазин

Рейтинг: 2.4
12 відгуків
fishershop.com.ua интернет-магазин
fishershop.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 відгук
Магазин "Ножеман клуб"
Магазин "Ножеман клуб"

Рейтинг: 2.1
13 відгуків
Carptackle интернет-магазин
Carptackle интернет-магазин

Рейтинг: 1
1 відгук
Интернет-магазин Fish-fish.com.ua
Интернет-магазин Fish-fish.com.ua

Рейтинг: 4.7
269 відгуків
Rybalka.ua
Rybalka.ua

Рейтинг: 5
1 відгук
​Wiking интернет-магазин
​Wiking интернет-магазин

Рейтинг: 2.1
10 відгуків