Обслуживание клиентов и оперативность выполнения заказа. Ужасное, заказ жду больше недели. У нас акция - да клиента это вообще не должно волновать. Короче магазин очко
На тому тижднi Солодовник об'явив в чатi вiдеозверненнi о 5% знижцi додатково до ваших дисконтiв.На кассiв получив вiдмову.Описав цю ситуацiю в чатi та адмiнFlaan мене забанив..мабудь не знав що вiдповiсти.Дитям чий садок.
Доброго дня хочу поділитися відгуком про роботу інтернет магазину Флагман рибалка.. Заказав товар в неділю в понеділок передвонили сказали що половину того що я заказав нема в наявності -хотя на сайті все було вислали в понеділок смс що заявка прийнята ..вже п'ятниця прийшло смс що товар комплектується це що за робота така магазин нерекомедую шл*к пішли н....
Ще раз переконуюсь, якщо щось треба купити, то спочатку перечитай відгуки. Вдруге у них купую через сайт і знову переконуюсь що це просто шарашка. Працюють линиві бездарі,замовлення треба чекати декілька днів. Не Флагман а дніще якесь
Доброго вечора, купив вудлище від Flagman на подарунок, 2 шт, і стало стидно що їх подарував, спочатку в перший день рибалки зламався на одній кінчик, потім і на другій, поміняли, а тут уже зламалася на другій половині сама палка, не рекомендую. Також відгук мій не проходить на сайті!
Зробив замовлення, перетелефонували, підтвердив замовлення. Ну його так і не вислали. Зателефонував днів через 3, кажуть зараз вам зателефонує менеджер.....не телефонує....
Добрий день!Купив спінінг New Distroyer,на першій рибалці він зламався на стику посередині(виважував рибу,сом 3,200),приїхав в магазин написав заяву (забрали разом з чеком)і тиша!минуло майже три тижні,дзвоню на гарячу лінію,кажуть на діагностиці,склалося враження від розмови що я їм щось винен!Будьте уважні,перед тим як щось брати такого плану читайте форуми і як сказав продавець магазину (майже все де знижка 20+% краще не... Читати відгук Добрий день!Купив спінінг New Distroyer,на першій рибалці він зламався на стику посередині(виважував рибу,сом 3,200),приїхав в магазин написав заяву (забрали разом з чеком)і тиша!минуло майже три тижні,дзвоню на гарячу лінію,кажуть на діагностиці,склалося враження від розмови що я їм щось винен!Будьте уважні,перед тим як щось брати такого плану читайте форуми і як сказав продавець магазину (майже все де знижка 20+% краще не брати!(те сухе,те сире!)Всім вдалих рибалок!якщо комусь цікаво як закінчиться історія,можу відзвітувати!
Хочу зарадити майбутнім користувачам котушок. При обслуговуванні котушок Shimano (нових), замінили два підшипника на самий дешевий Китай, крім того, мастило теж Китай. Категорично не рекомендую звертатись з обслуговування котушок.
Робив замовлення на багато позицій оскільки були акційні пропозиції, менеджер при дзвінку довів інформацію що немає деяких позицій, я запропонував замінити чимось схожим і в тому ж ціновому діапазоні, у підсумку сума замовлення не змінилась, а дві позиції у замовленні так і не прийшли
Такого дніща я ще не зустрічав, сервісний центр не працює, навіщо взагалі його треба було створювати! Відповідь на повідомлення надают в кращому випадку через добу, обіцянки не виконують.
Сделал заказ во вторник сказали отправят в пятницу, в пятницу не отправили - перезвонил сказали отправят в понедельник но в понедельник тоже не отправили... В итоге больше недели ожидания. Не рекомендую магазин.
П'ять днів дзвінків і вже немає потреби чекати 14 днів вчора в вечері прислали обмін катушка в відмінному стані все працює P. S. Менеджери говоріть людям так як є що чекати потрібно 14 днів, а не брехати що все вирішиться завтра і так кожен день дякую що послухали і не заставили чекати 14 днів
Заказав катушку прийшла швидко але бракована відправив назад довбали мозги 5 днів доки не дійшло до позову до суду сьогодні відправили другу, побачимо що прийде більше нічого в них не закажу P. S. Перевіряйте товар на почті, немає віри цій фірмі
При отриманні замовлення №544047 виявилось що катушка спінінгова Azura Safina 2500S вітринна (остання). Так як купував на подарунок мені така не підходить. Але ж можна було сказати що вона вітринна щоб клієнт обрав їхати в другий магазин. А так навіть ніхто не вибачився і перенаправили в інший магазин. Дякую за витрачений час і гроші.
Просто гівно, а не сервіс Зробив замовлення на сайті, чекав тиждень поки збирали, не зібрали Зателефонував на гарячу лінію, питаю, як справи, кажуть хз, мали менеджери вам зателефонувати, уточнимо і зателефонуємо. За годину дзвінок з магазину - замовлення зібрано. Каже, у вас два дні шоб забрати хахахахха В той самий день і на наступний отримую близько шести дзвінків, шо замовлення... Читати відгук Просто гівно, а не сервіс Зробив замовлення на сайті, чекав тиждень поки збирали, не зібрали Зателефонував на гарячу лінію, питаю, як справи, кажуть хз, мали менеджери вам зателефонувати, уточнимо і зателефонуємо. За годину дзвінок з магазину - замовлення зібрано. Каже, у вас два дні шоб забрати хахахахха В той самий день і на наступний отримую близько шести дзвінків, шо замовлення готове, одні кажуть коли заберете, другі питають чи забрали, жесть Їду в магазин на другий день, кажу я забрати замовлення, шукали 20 хв, не знайшли, збирали наново. При тому шо я міг і сам зібрати, але був обмежений по часу, тому й замовив на сайті самовивіз. Поки збирали, задав питання працівнику, у відповідь хтось з відвідувачів каже то йому певно таке треба, нащо почув відповідь «я шо йому буду годину пояснювати шо то таке». Працівники магазину ходять так, ніби я прийшов до них додому і почав їх замахувати Далі прочекавши 25 хв, нарешті почався розрахунок. На касі пробивали якусь партію, ніби в магазин приїхало дві фури товару, почекавши 5 хв, мені запропонували перейти на іншу касу, де все пробили. Пробили, але не розрахували, бо розрахунок на касі біля виходу. Пішов туди. Якийсь пан шось сказав, типу почекайте, на що касирша чи напарниця сказала у відповідь «нашо мені вислуховувати потім», хоча я ні слова не сказав. Кароч, я в шоці
Купив котушку. Відкрутився фрикціонна гайка. Запчастин немає. В чому суть сервісу? Додзвонитися без толку. Телефон міський, в той час, як ними ніхто вже не користуються. Треба спеціально поповнювати телефон, щоб вони відповіли, що нічого немає і не консультують. Головне, щоб ти купив. А далі собі як хочеш.
Забрали на гарантийный ремонт через месяц позвонили и сообщили что мой случай не гарантийный и я должен им деньги за ремонт. На вопрос почему всего лишь месяц прошел, чтобы мне это сообщить, ответили что очень много ремонтов, некогда. Продают некачественный товар и под видом гарантийного ремонта сбивают деньги. Сделать ремонт в любом другом месте будет в 10 раз дешевле.
Ще 25 серпня товар було оплачено. Вже 6 вересня, замовлення ще комплектується. Не раджу навіть ворогу у них замовляти у інтернет магазині, а тим більше на- перед сплачувати. Це моя остання співпраця з тим магазином.
Непоганий магазин,але і дешевим його не назвеш.Всі фідерні вудлища,які купив у Флагмані,через невеликий проміжок часу довелось ремонтувати.У місцях найбільшого навантаження просто ламаються,як сірники.Після накладення шини виглядає не дуже,але працює.Звичайно це не найдорожчі фідера,це саме середній флагманівський сегмент.Тому хто любить якісний товар,який не потрібно доробляти напильником,краще купити щось дорожче,але більш якісне.Магазин подобався,в ньому були адекватні ціни,але коли нестабільний курс долара... Читати відгук Непоганий магазин,але і дешевим його не назвеш.Всі фідерні вудлища,які купив у Флагмані,через невеликий проміжок часу довелось ремонтувати.У місцях найбільшого навантаження просто ламаються,як сірники.Після накладення шини виглядає не дуже,але працює.Звичайно це не найдорожчі фідера,це саме середній флагманівський сегмент.Тому хто любить якісний товар,який не потрібно доробляти напильником,краще купити щось дорожче,але більш якісне.Магазин подобався,в ньому були адекватні ціни,але коли нестабільний курс долара і немає жодного цінника ,а вони вираховують ціну в ручному режимі по курсу -виглядає дуже по жлобськи.Три бали .
Номер заказа 429374, товар перед продажей не проверили, в итоге брак, трещит как трещетка при намотке шнура. Деньги на след день или анологичный товар не дали.
Имел возможность делать заказ в этом магазине летом прошлого года. Собрал корзину, заказ оформил и дальше дело так и не сдвинулось. Видимо очень заняты, что не когда заказы отправлять.
Замовив товар і оплатив картою 1000грн, ніякого дзвінка не було від них, подзвонив сам сказали що багато замовлень не встигають, чекаю вже 12 день, дзвоню говорять одне і теж що не встигають, хамлять, найгірший інтернет магазин який знаю
Замовив у флагмані чоботи Flagman Eva високі 44Р і +побрикушкі всякі! Чоботи були 599 гр. А на наступний стали 750 тоїх непоклали а побрикушкі прийшли! Менеджер мав передзвонить три раза але їм по..й! Більше небуду користуватись їхніми послугами, бо вже не перший нюанс що забувається!
Переваги:
Гарні картинки і акції
Недоліки:
Це коли товар в наявності але на складі його нема! Вічна відмазка - менеджер вам передзвонить
27 дней ожидания и звонков на горячую линию, в ответ лишь обещания сейчас решить вопрос... Не покупайте во флагмане то, что может нуждаться в гарантии иначе вас ждёт веселуха!
Купил Onyx 4000, намотал шнур, мотает очень даже нормально, пошел на море и чувствую что-то в бланк бьёт, прихожу домой кручу и слышу щелк вверху положения шпули и тычок в руку в нижнем, в течении 7 дней получилось заскочить в магазин, показываю что как, ну говорят да, но мы вам ничем помочь не можем, отправляйте на экспертизу, ну ладно думаю,... Читати відгук Купил Onyx 4000, намотал шнур, мотает очень даже нормально, пошел на море и чувствую что-то в бланк бьёт, прихожу домой кручу и слышу щелк вверху положения шпули и тычок в руку в нижнем, в течении 7 дней получилось заскочить в магазин, показываю что как, ну говорят да, но мы вам ничем помочь не можем, отправляйте на экспертизу, ну ладно думаю, 29отправляю, первого только ее забирают и вот уже 19 число полное молчание, при том что в течении 14дней по закону обмен возврат, звонил за это время дважды, ждите говорят, вам перезвонят. Не сервис а попадалово!!!!
Заказал спининг в Флагмане, пока он шёл почтой, упал в цене на 300 гр~консультант не предупредил, что будет акция и стоит подождать денек с заказом. Так это ещё пол беды, они прислали спининг с косметический дефектом-на вершинке между тюльпаном и вторым кольцом бугор клея, внешне коробит, и не известно, что под клеем-возможно трещина, х. з.. Написал письмо на горячую линию,... Читати відгук Заказал спининг в Флагмане, пока он шёл почтой, упал в цене на 300 гр~консультант не предупредил, что будет акция и стоит подождать денек с заказом. Так это ещё пол беды, они прислали спининг с косметический дефектом-на вершинке между тюльпаном и вторым кольцом бугор клея, внешне коробит, и не известно, что под клеем-возможно трещина, х. з.. Написал письмо на горячую линию, в ответ тишина. Короче говняный магазин, хотя по скидками порой выстреливают чудесами.
Переваги:
Скидки
Недоліки:
Товар перед отправкой не проверяют, клиентов не ценят
Выполнение заказ
У нас акция - да клиента это вообще не должно волновать. Короче магазин очко
Дуже гарний магазин
Дуже гарно работают рекомендації в них добрі
Все дуже гарно мені подобається і вудилещям респект
Банять коли не ме чим вiдповiсти
чий садок.
Жахлива робота
Заказав товар в неділю в понеділок передвонили сказали що половину того що я заказав нема в наявності -хотя на сайті все було вислали в понеділок смс що заявка прийнята ..вже п'ятниця прийшло смс що товар комплектується це що за робота така магазин нерекомедую шл*к пішли н....
Вірю кожному відгуку
Дурять на скидках
Махове вудлище
Також відгук мій не проходить на сайті!
Не вислали товар
Зателефонував днів через 3, кажуть зараз вам зателефонує менеджер.....не телефонує....
Флагман і гарантії ?
Робота сервісного центру
Товару не було с наявності, а гроші за нього забрали
Сервісний центр флагмана
Обережно шахраї
Ужасное обслуживание
Катушка спінінгова онукс 2500s
Катушка спінінгова онукс 2500s
Катушка спінінгова Azura Safina 2500S , Замовлення №544047
Service жесть
Зробив замовлення на сайті, чекав тиждень поки збирали, не зібрали
Зателефонував на гарячу лінію, питаю, як справи, кажуть хз, мали менеджери вам зателефонувати, уточнимо і зателефонуємо.
За годину дзвінок з магазину - замовлення зібрано. Каже, у вас два дні шоб забрати хахахахха
В той самий день і на наступний отримую близько шести дзвінків, шо замовлення... Читати відгук Просто гівно, а не сервіс
Зробив замовлення на сайті, чекав тиждень поки збирали, не зібрали
Зателефонував на гарячу лінію, питаю, як справи, кажуть хз, мали менеджери вам зателефонувати, уточнимо і зателефонуємо.
За годину дзвінок з магазину - замовлення зібрано. Каже, у вас два дні шоб забрати хахахахха
В той самий день і на наступний отримую близько шести дзвінків, шо замовлення готове, одні кажуть коли заберете, другі питають чи забрали, жесть
Їду в магазин на другий день, кажу я забрати замовлення, шукали 20 хв, не знайшли, збирали наново. При тому шо я міг і сам зібрати, але був обмежений по часу, тому й замовив на сайті самовивіз.
Поки збирали, задав питання працівнику, у відповідь хтось з відвідувачів каже то йому певно таке треба, нащо почув відповідь «я шо йому буду годину пояснювати шо то таке». Працівники магазину ходять так, ніби я прийшов до них додому і почав їх замахувати
Далі прочекавши 25 хв, нарешті почався розрахунок. На касі пробивали якусь партію, ніби в магазин приїхало дві фури товару, почекавши 5 хв, мені запропонували перейти на іншу касу, де все пробили. Пробили, але не розрахували, бо розрахунок на касі біля виходу. Пішов туди. Якийсь пан шось сказав, типу почекайте, на що касирша чи напарниця сказала у відповідь «нашо мені вислуховувати потім», хоча я ні слова не сказав.
Кароч, я в шоці
Така собі контора
Покупками остался доволен
Внимание Мошенники
Ніколи більше
Китай є китай
Браковый товар, не проверили, не обменяли.
Деньги на след день или анологичный товар не дали.
Отморозились от заказа
Не рекомендую
Кинули з акційним товаром
Гарантия от флагман
Не покупайте во флагмане то, что может нуждаться в гарантии иначе вас ждёт веселуха!
Катушка флагман и их сервис
Не сервис а попадалово!!!!
Купил спининг с дефектом